"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Книжковою столицею світу 2018 року стали Афіни
Днями Міжнародна федерація бібліотечних асоціацій та установ* (The International Federation of Library Associations and Institutions) назвала цьогорічну книжкову столицю світу ЮНЕСКО. Нею стали Афіни (Греція)! З квітня 2018 року до квітня 2019-го Афіни будуть серцем книжкового слова.
 
IFLA, фото – TrueGreece.
 
Наступні 12 місяців місто стане центром програм та заходів, спрямованих на підтримку, захист і промоцію книжок та їхніх авторів, а також присвячених впливу літератури на суспільство. Чільну роль у цьому на себе візьмуть афінські бібліотеки.
  
Генеральний секретар Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій та установ Джеральд Лейтнер зазначив: «Афіни залишалися центром освіти та творчості протягом тисячоліть, і бібліотеки міста відіграють важливу роль, роблячи знання доступними усім. Я впевнений, що майбутній рік покаже силу та креативність бібліотечної галузі у досягненні цієї мети».
 
*Міжнародна федерація бібліотечних асоціацій та установ діє понад 90 років, а її діяльність спрямована на заохочення високих стандартів бібліотечних послуг та інформації і популяризацію бібліотек як осередків знань.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage