"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Книжкові шпаківні» знайшли свої домівки
У середу, 24 жовтня завершився соціальний проект на підтримку дітей, які потребують особливої уваги - «Книжкова шпаківня». Яскраві полички з книжками від «Видавництва Старого Лева» були подаровані обласній лікарні «Охматдит» та навчально-реабілітаційному центру «Джерело». Ще дві «шпаківні» чекають відправлення до інтернатів Львівщини.
 
«Книжкова шпаківня» - це соціальний проект, завдяки якому у двох медичних закладах для дітей та двох інтернатах Львівщини з’явились дитячі міні-бібліотеки з книжками «Видавництва Старого Лева», якими зможе користуватись кожен бажаючий. Книги подаровані разом з дерев’яними поличками, але то не просто полички. Виконані у вигляді величезних шпаківень, полички являють собою справжній арт-об’єкт. Над оформленням «Книжкових шпаківень» працювали учні «Школи мистецтв Оксани Бондарук».
 
Ідея соціального проекту належить письменниці Євгенії Пірог, генеральний партнер - холдинг емоцій «ФЕСТ».
 
У середу, 24 жовтня дві шпаківні були передані обласній лікарні «Охматдит» та навчально-реабілітаційному центру «Джерело». На зустрічах з головним редактором «Видавництва Старого Лева» Мар’яною Савкою, директором та засновником «Школи мистецтв» Оксаною Бондарук діти гортали книжки, читали свої улюблені вірші, співали пісню про Старого Лева і, головне, посміхались.
 
- Ці книжечки нам стануть в пригоді, - говорила методист лікарні «Охматдит» Гунька Алла Денисівна. – Я сподіваюсь, що і спільні, і приватні читання зможуть підтримати в дітях хороший настрій, що сприятиме пришвидшенню одужання.
 
- Читайте та посміхайтесь, - закликала дітей Мар’яна Савка, - щоб ваше перебування тут промайнуло як одна хвилина, і залишились лише легкі спогади та вдячність лікарям, які допомагають вам одужувати.
 
Окремо ще дві «Книжкові шпаківні» поїдуть в Спеціалізовану школу-інтернат для слабозорих дітей та інтернат у с. Корналовичі Самбірського району.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage