"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Книжкове життя Німеччини
У Франкфурті триває одна із найбільших у світі книжкових виставок. Напередодні події німецькі аналітики опублікували найновішу статистику щодо читання та книговидання у країні. Скільки і що саме читають німці?
 
Німеччина посідає друге місце за кількістю видань у світі. За минулий рік там вийшло 93600 назв книг, при чому майже 87% з них – перше видання твору. Загалом, обігова сума книготорговельної сфери в країні складає близько 10 млрд. євро на рік.
 
У Німеччині, окрім прямого маркетингу та мережевого продажу, працює понад шість тисяч книгарень, і за останні роки популярність саме маленьких книжкових магазинів зросла. Найбільша їх кількість – 226 – у Берліні. Найбільш прибутковими є магазини в містах, де розміщуються навчальні центри. Згідно зі статистикою, на одну книгарню припадає 13,5 тисяч жителів.
 
Найбільшим попитом у німців користується художня література, майже 22% читачів цікавить белетристика. Найменшу цікавість викликають дитяча література та навчальні видання. А за рахунок пільг для книговидавців, за останні кілька років ціни на книги практично не змінилися.
 
Майже половина німців читає книги досить часто. За результатами опитувань провідних видавництв, 20% реципієнтів читають часто, 28% - періодично. Що стосується вікових категорій, то найбільше читають діти та підлітки, за ними – пенсіонери. Також статистичні дані свідчать про те, що жінки читають значно більше, ніж чоловіки.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage