0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книжка, яка задовольнить нашу внутрішню цікавість до космосу
Нещодавно у Бібліотеці КПІ в Києві зібралися автори книжки «Як влаштовано Всесвіт. Вступ до сучасної космології» Олексій та Сергій Парновські, а також головний редактор наукового журналу «Куншт» Кирило Безкоровайний, аби поговорити про найцікавіше та найзагадковіше у космосі та те, кого зацікавить науково-популярне видання про космологію.
 
 
Кирило Безкоровайний наголосив на унікальності цієї події, оскільки зараз не так часто трапляються сучасні видання науково-популярних книг від українських науковців. А «Як влаштовано Всесвіт» якраз одна з таких.
 
 
Автори книжки Сергій та Олексій Парновські розповіли про небезпеку астероїдів та їхній вплив на Землю, розповідали, як пояснюють сутність темної матерії, чи варто чекати на освоєння Марсу для життя, а також про реальність життя сучасних науковців.
 
 
 
Олексій Парновський наголосив, що книга «Як влаштований Всесвіт. Вступ до сучасної космології» створена, щоб задовольнити нашу внутрішню цікавість до космосу. У цій книжці за допомогою простої математики вони спробували пояснити ті речі, які цікавлять допитливих читачів, адже космос – це не лише цікаво, а й красиво.
 
Вам може бути цікаво
Тепер дітям читатимуть просто із…космосу!
Врятувати планету: 5 книг для дітей про екоусвідомленість
Її тіло та інші сторони
Мачадо Кармен Марія
Аліса Андерсен. Принцеса на лаві запасних
Даруємо знижку на книжки тижня: 4 історії від Джеремі Стронґа!
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати