"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Книжка, яка задовольнить нашу внутрішню цікавість до космосу
Нещодавно у Бібліотеці КПІ в Києві зібралися автори книжки «Як влаштовано Всесвіт. Вступ до сучасної космології» Олексій та Сергій Парновські, а також головний редактор наукового журналу «Куншт» Кирило Безкоровайний, аби поговорити про найцікавіше та найзагадковіше у космосі та те, кого зацікавить науково-популярне видання про космологію.
 
 
Кирило Безкоровайний наголосив на унікальності цієї події, оскільки зараз не так часто трапляються сучасні видання науково-популярних книг від українських науковців. А «Як влаштовано Всесвіт» якраз одна з таких.
 
 
Автори книжки Сергій та Олексій Парновські розповіли про небезпеку астероїдів та їхній вплив на Землю, розповідали, як пояснюють сутність темної матерії, чи варто чекати на освоєння Марсу для життя, а також про реальність життя сучасних науковців.
 
 
 
Олексій Парновський наголосив, що книга «Як влаштований Всесвіт. Вступ до сучасної космології» створена, щоб задовольнити нашу внутрішню цікавість до космосу. У цій книжці за допомогою простої математики вони спробували пояснити ті речі, які цікавлять допитливих читачів, адже космос – це не лише цікаво, а й красиво.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage