0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книжка, яка допоможе дітям підкорити інстаграм «Дарую братика за підписку. Твій інстащоденник» – видання два в одному від Саші Кочубей уже в продажу!
Діти й підлітки, яких цікавлять соцмережі, будуть в захваті від новинки «Видавництва Старого Лева»! Чи в багатьох книжках є смайлики, поради для вдалих селфі та шпори із темами для постів в інсті?! І хіба не кожен школяр мріє про щоденник, у якому є багато порад, але жодної домашки? Книжка-планер Саші Кочубей «Дарую братика за підписку. Твій інстащоденник» стане такою ж необхідністю для юних юзерів соцмереж, як гарна шапка профілю та безперебійний Wi-Fi!
 
З одного боку книжки-алігата – повість про дівчинку Зо. З іншого – інстащоденник на кожен день. Героїня повісті Зо відома своїм підписникам в інсті як @Zoopark. І коли читач познайомиться з її сімейкою, цей нік уже не дивуватиме:) Дівчинка вирішує стати блогеркою, але розповідає не про ідеальні будні, а про справжнє життя підлітки. Молодший брат Зо — найбільша загроза для вдалих селфі. Тато встановлює ліміти на інтернет, а сам потай вбиває час у телефоні. Мама пише в інстаграмі, що не їсть солодкого (а де ж тоді зникає весь M&M’s?!). Ну і, звісно ж, собака Мемасик!
 

«Коли я писала книжку, то думала про сучасних дітей і те, чим вони цікавляться. Скажімо, моя похресниця Саша та її брат Ваня люблять знімати коротенькі смішні відео, які викладають в Інтернеті. Самі вигадують ідею, шукають реквізит, знімають і монтують, — розповідає авторка Саша Кочубей — Прочитавши повість, читачі можуть переходити до інстащоденника, якщо бажають вести блог. Він містить багато цікавих порад, мотивації, і надихає спробувати. Мені дуже хочеться, щоб діти не боялися саме пробувати».

Ця книжка-планер сподобається і юним блогерам-інфлюенсерам, і тим, хто робить свої перші кроки в соцмережах. Обернувши книжку, вони отримають власний інстащоденник, з яким точно не боятимуться розпочати вести свій блог. Поради, шпаргалки, інстасекретики і завдання допоможуть кожному опанувати інстаграм і стати новою зіркою!

 

 
Вам може бути цікаво
Поразка — це ще не кінець. Цитати із книги «Сніги Кіліманджаро»
Даруємо знижку 20% на три книги тижня про напої!
Феномен Саллі Руні
«Черв'якова руханка» та майстер-клас за книжкою Катерини Міхаліциної «Яків і мокрий вечір»
Василь Махно: «Поезія — це абсолют мови»
«Сем, без проблем», але з гумором: онлайн-презентація книги Оксани Лущевської
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати