0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книжка «Війна, що змінила Рондо» стане анімаційним фільмом
Тим часом триває робота над ще одним дуже важливим проектом – створенням анімаційного фільму «Війна, що змінила Рондо» за мотивом однойменної книги творчої майстерні «Аґрафка». Ця книга, як і майбутній фільм – привід для вдумливої розмови з дітьми (чи навіть із самим собою) про те, що діється нині у країні, або навіть деінде у світі, у форматі чарівної історії, яка завжди залишає місце для надії та оптимізму.
 
Кураторкою і режисеркою проекту є Ольга Гаврилова, що стала переможцем у конкурсному відборі на фінансування проекту за програмою «Підсилення потужності українського аудіовізуального сектору» від Українського культурного фонду.
 
«Війна, що змінила Рондо» Романи Романишин і Андрія Лесіва – це книга про те, що війна не має серця і не розуміє жодної мови, зате торкається кожного і на всіх залишає шрами. Та якщо спільно збудувати машину світла і навчитися співати попри все, тоді навіть найтендітніші істоти зможуть вистояти й перемогти.
 
Книга побачила світ у «Видавництві Старого Лева» 2015 року і відтоді була перекладена кількома мовами та здобула низку престижних нагород, зокрема увійшла до числа переможців конкурсу Bologna Ragazzi Award 2015 та потрапила до щорічного каталогу дитячої та юнацької літератури «Білі круки – 2015» («White Ravens 2015»).
 
Вам може бути цікаво
Фінн-Олє Гайнріх: Завдання письменника — торкатися непростих тем, які хочеться оминути у власному житті
Арт-студія «Аґрафка»: Прокладати містки між епохами ілюстрацією – найцікавіше завдання
Ніколя Матьє: «Діти їхні» — роман, що став книгою поколінь
Будуючи стіни, не забувайте про мости, а налаштовуючи мости – про стіни, – Вахтанґ Кебуладзе
Про унікальність Річардаса Ґавяліса і «Вільнюського покеру»
Ольга Войтенко: Дуже багато досвідів ми беремо з книжок
stary_lev Стежити
дописів читачів