"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Книжка Валерії Козлової про емоційний інтелект – тепер і в аудіоформаті!
Відтепер книжку «Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті» Валерії Козлової можна не лише почитати, а й послухати! Придбати і послухати аудіоверсію можна у додатку АБУК. Озвучив книгу Дмитро Хоркін, генеральний продюсер UA: Українське радіо. Це перша аудіокнига про емоціональний інтелект у бізнесі в Україні.
 
У книжці йдеться про те, як скористатися особливою авторською методикою бізнес-тренера
Тираж закінчився
Валерії Козлової, щоби підвищити рівень свого емоційного інтелекту та досягти успіху в житті та бізнесі. Адже бізнес, кар’єра, як і все наше життя — це передусім емоції. Перемагає той, хто розуміє себе, вміє керувати власними емоціями і моделювати схожі емоції в інших. Цьому і вчить технологія EQ-BOOST.
 
«Моя книга в аудіоформаті вийшла в той момент, коли багато з нас, особливо власники і СЕО компаній, шукають відповіді на складні питання: Як бізнесу встояти під час кризи? Як спілкуватися з командою? Чи варто відмовлятися від планів і цілей? Технологія EQ-Boost в цей стресовий період допомагає бути лідером для вашої команди, якій необхідна ваша підтримка, а звичайні інструменти не працюють. Технологія розрахована на те, щоб почати діяти, щойно ви її прослухаєте», – розповіла Валерія Козлова
 
Валерія Козлова – викладачка LvBS, експертка з емоційного інтелекту. Має 20 років досвіду в дослідженні чинників, які прискорюють бізнес-процеси і приводять до результату. Авторка Lean-EQ method, базованого на підключенні емоційного інтелекту (EQ) як системи мислення. Має більше 8 років викладацької діяльності. Валерія виступає запрошеним експертом Leadership Development Program в SoftServe. Є менторкою власників IT-компаній і стартапів. Протягом декількох років виступала ментал-коучем учасниці Олімпіади Rio 2016. Отримала вищу освіту у сфері медицини і психології. Вивчала Behavioral Approach та System Approach у двох закордонних проектах у Швеції та Польщі.
 
Нагадаємо, раніше у додатку АБУК з’явилися аудіокнижки «Моцарт з Лемберга» Богдана Коломійчука, «Митрополит Шептицький і принцип "позитивної суми"» Мирослава Мариновича та «Франческа. Повелителька траєкторій» Доржа Бату.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage