0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книжка «Голосно, тихо, пошепки» Романи Романишин і Андрія Лесіва – серед переможців Premio Andersen 2019
Щиро радіємо і вітаємо Роману Романишин і Андрія Лесіва (творчу майстерню «Аґрафка») зі ще однією перемогою! Їхня книжка-картинка «Голосно, тихо, пошепки» увійшла до числа переможців 38-ї премії Андерсена (Premio Andersen) – престижної італійської нагороди у сфері дитячої літератури.
 
Після року читання, рецензування, аналізу та порівняння журі премії оголосило переможців – найкращі дитячі книжки року в Італії, їхніх авторів, ілюстраторів та видавців. Книгу Романи й Андрія, яка вперше побачила світ у «Видавництві Старого Лева» й згодом була перекладена та вийшла італійською у видавництві «Jaca Book», обрали першою у номінації «miglior libro di divulgazione». До складу журі цьогоріч увійшли представники й редактори журналу «Andersen», ілюстратори, бібліотекарі, журналісти та науковці в галузі видавничої справи.
 
 
«Голосно, тихо, пошепки» – книжка-картинка, що розкриває перед глядачем усю багатогранність світу звуків. Тут розповідається чимало про звук і тишу, голос і мовчання, про поняття, пов'язані з звуковими хвилями та слухом, музику, шуми як природного, так і людського походження, те, що ми чуємо, а що ні… Разом із книжкою «Я так бачу», це видання стало переможцем «Bologna Ragazzi Award 2018» у номінації «Non Fiction» та низки інших престижних міжнародних нагород. Дотепер книжку переклали і видали в Італії, Франції, Бразилії та ін. країнах.
 
 
З переліком інших переможців у різних номінаціях можна ознайомитися за цим посиланням.
 
Церемонія нагородження відбудеться в Палаці Дукале в Генуї в суботу, 25 травня, о 15:00.
 
Вам може бути цікаво
Запрошуємо на Party зі Старим Левом в Одесі
Фоззі: «Технології стрибають вверх, а медіа грають на пониження»
«Забагато моркви» – історія про дружбу і підтримку
Тріо «Мар‘яничі» – «Дримбанґо» у Львові
Вірш дня. Галина Крук
Чесно про (не)чесність
stary_lev Стежити
1885 дописів 43129 читачів