0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книжка «Голосно, тихо, пошепки» отримала престижну бразильську відзнаку
Чудові новини! Бразильське видання книжки-картинки Романи Романишин і Андрія Лесів (творча майстерня «Аґрафка») «Голосно, тихо, пошепки» («Alto, baixo, num sussurro») потрапила до переліку найкращих книжок 2017 року за версією престижного журналу «Emília» в категорії Não Ficção (нон-фікшн).
 
«Emília» – один із найвпливовіших журналів в Латинській Америці, що був створений для популяризації читання та літератури для дітей і молоді, а також для сприяння обміну книжковим досвідом та інноваціями. Журнал став платформою для самовдосконалення усіх, хто працює з книжками і читачами. Щороку група фахівців «Destaques Emília» збирається, оцінює сотні книжок, врешті обирає та відзначає найкращі дитячі видання у кількох номінаціях.
 
 
 
Нагадаємо, книжка-картинка «Голосно, тихо, пошепки» вперше побачила світ у «Видавництві Старого Лева» 2017 року. Португальською мовою книга вийшла у бразильському видавництві «Еditora do Brasil». Згодом книжка удостоїлися нагороди «BIB PLAQUE» від Бієнале Ілюстрації у Братиславі. 2018-го це видання разом із іншою книжкою авторів – «Я так бачу» – здобуло перемогу в конкурсі «Bologna Ragazzi Award 2018» у номінації нон-фікшн.
 
Вам може бути цікаво
«Амадока» Софії Андрухович: 832 сторінки на перехресті пам’яті і забуття
5 цікавих фактів з історії кіно
Амадока
Велика книга 30-денних викликів. 60 програм формування звичок для кращого життя
Замойська Олена
Каспер Розанна
stary_lev Стежити
дописів читачів