"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Книги за життя»
Гаражний розпродаж Старого Лева зібрав на потреби армії 15 335 грн.
 
«Видавництво Старого Лева» провело у суботу, 16 серпня, Гаражний розпродаж «Книги за життя». Завдяки всім небайдужим на потреби армії вдалося зібрати 15 335 грн. Це і гроші з купівлі книг Старого Лева, і кошти, які залишали гості розпродажу за «вільні книги» (книжки які приносили всі охочі і які можна було придбати на суму, яку визначав сам покупець).
 
Придбати на зібрані кошти те, що вояки на Сході зараз найбільше потребують і передати їм це, видавництву допомогла ГО "Допомога Армії України". Ми надзвичайно вдячні волонтерам цієї громадської організації, які працюють якісно, швидко, оперативно, узгоджено. Ми мали змогу переконатися, що це унікальна і багатофункціональна система допомоги.
 
   
 
На 15 335 грн. видавництво придбало:
 
- 50 комплектів німецької, якісної військової форми;
 
- 29 теплих флісових светрів;
 
- 10 кепок;
 
- 10 футболок.
 
У нас на очах бійці батальйону "Айдар" одразу запакували собі кілька комплектів одягу і вирушили на схід. До сліз зворушила мати одного героя, яка попросила форму, аби сьогодні в ній поховати сина…
 
Усі придбані речі сьогодні ГО "Допомога Армії України" передасть на Схід. На Схід у руки воякам поїхали і листи та малюнки, які для них писали і малювали дітки.
 
    
 
Дякуємо всім, хто долучився. Без вас ми б цього не зробили.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage