"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Книги Ернеста Гемінґвея тепер доступні в електронному форматі!
Готові потішити усіх шанувальників Ернеста Гемінґвея та тих, хто лише планує відкрити для себе його творчість, чудовою новиною! Відтепер дев’ять книг автора, що вийшли українською, доступні і в електронному форматі. Десятою електронною книгою згодом стане збірка «Сніги Кіліманджаро», що побачить світ у паперовому форматі наприкінці серпня.
 
Дотепер українською вийшли такі книги визначного американського письменника: «Старий і море», «Фієста. І сходить сонце», «Чоловіки без жінок та інші оповідання», «По кому подзвін», «Прощавай зброє», «Переможцю не дістається нічого», «Мати і не мати», «Острови поміж течій» та «Свято, яке завжди з тобою»! За згодою правовласників «Simom & Schuster» саме ці видання і стали доступні в інтернет-магазині Старого Лева у чотирьох електронних форматах – epub, mobi, fb2 i pdf. Нагадаємо, придбати книги Старого Лева можна з будь-якого куточка світу. Щоб оформити замовлення на електронні книги, необхідно зареєструватися та залогінитися у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева, і після покупки ваші книги будуть доступні в персональному кабінеті на сайті видавництва. 
 
 
Ернест Гемінґвей – класик американської та світової літератури, лауреат Нобелівської та Пулітцерівської премій, письменник-легенда. Він любив полювання, мохіто та дайкірі, пригоди, своїх котів та жінок. І, звісно, писати. У його творах багато автобіографічного матеріалу, війни, любові. «Писати насправді дуже просто, – казав він. – Ти сідаєш перед друкарською машинкою і починаєш спливати кров’ю». Письменник народився 21 липня 1899 року в містечку Оук-Парк в штаті Іллінойс (США). Почав писати ще підлітком. Обожнював спорт, займався футболом і боксом. Після закінчення школи почав працювати репортером в газеті Канзас-Сіті. Згодом брав участь у Першій світовій війні, був поранений. Працював журналістом у різних газетах. Військова тематика була однією з найулюбленіших у творчості Гемінґвея. Він багато мандрував, зокрема Африкою, якийсь час жив у Франції, Іспанії, на Кубі. Отримав Пулітцерівську премію за повість «Старий і море» («The Old Man and The Sea», 1952). А у 1954 - Нобелівську премію з літератури. В останні роки життя Гемінґвей страждав на тяжку депресію і розлади психіки. У 1961 році письменник покінчив життя самогубством.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage