"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Книгу вигаданих істот» Хорхе Луїса Борхеса презентували в Києві
Днями в Аргентинському домі культури в Києві відбулась презентація книги одного із найвидатніших авторів ХХ століття, відомого аргентинського письменника Хорхе Луїса Борхеса – «Книги вигаданих істот». Нещодавно видання побачило світ у «Видавництві Старого Лева» в українському перекладі Сергія Борщевського.
 
 
Під час зустрічі, до якої приєднався перекладач книги, а також Посол Аргентинської Республіки в Україні Альберто Хосе Алонсо та інші представники посольства, говорили про творчість видатного письменника та його «Книгу вигаданих істот» — вишукане плетиво правди й вигадок, легенд і фантазій, цитат і фактів, правдивість яких годі з’ясувати. Адже реальність за Борхесом — це те, що ми погоджуємося нею вважати. Художній твір, написаний у формі енциклопедії, уже понад півстоліття захоплює, інтригує та спонукає до роздумів шанувальників містифікацій. А тепер цей світ фантастичних створінь втілився й українською.
 
 
Посол Альберто Хосе Алонсо відзначив українське видання книги, а також пообіцяв підтримку видань книг аргентинських авторів в Україні. «Ми щиро вдячні Сергієві Борщевському за переклад українською мовою творів Борхеса та інших аргентинських письменників - роботу, що продовжиться й наступного року виданням ще двох творів Хорхе Луїса Борхеса, - зазначили представники посольства. – Ми так само щиро вдячні "Видавництву Старого Лева" за неухильну підтримку».
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage