0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книгу «Війна, що змінила Рондо» інсценізують!
Хочемо потішити вас ще однією радісною новиною, яка стосується книги Романи Романишин і Андрія Лесіва «Війна, що змінила Рондо»! У жовтні відбудеться прем'єра вистави «Війна, що змінила Рондо» за мотивами книги.
Фото - Viktoriia Soloviuk
 
 
Вистава для сімейного перегляду постане перед глядачами на сцені Театру Лесі Українки у Львові в межах трьохрічного українсько-німецького театрального проєкту «Прикордонні території – ідентичність, різноманітність, суспільство: зараз, до та після». Над цією роботою команда проєкту, разом із німецькими партнерами та режисером Андре Ерленом, працює уже з червня.
 
А поки театр поділився світлинами з творчої відпустки та прем'єри німецької версії вистави «Війна, що змінила Рондо».
 
 
«Війна, що змінила Рондо» – це книга про те, що війна не має серця і не розуміє жодної мови, зате торкається кожного і на всіх залишає шрами. Та якщо спільно збудувати машину світла і навчитися співати попри все, тоді навіть найтендітніші істоти зможуть вистояти й перемогти. А ще ця книга – це привід для вдумливої розмови з дітьми (або й зі собою) про те, що діється нині в країні чи й деінде у світі, у форматі чарівної історії, яка завжди залишає місце для надії та оптимізму.
 
 
Вам може бути цікаво
Washington Post про книгу Кадзуо Ішіґуро «Клара і Сонце»
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Києві
Знижка 20% на книгу «Фієста. І сонце сходить» Ернеста Гемінґвея!
Що читає Мейв із серіалу «Sex Education»?
Дитина і тема смерті: як почати складну розмову. Поради від психологині Світлани Ройз
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Тернополі
stary_lev Стежити
дописів читачів