"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Книгу «Ще літо, але вже все зрозуміло» презентують у Луцьку
У неділю, 7 серпня, у Книгарню «Є» (вул. Лесі Українки,30) в Луцьку  завітає письменник Василь Карп`юк та розповість усім гостям зустрічі про свою нову книгу «Ще літо, але вже все зрозуміло», яка вийшла у «Видавництві Старого Лева».  Говоритимемо про  літні спогади та такі рідні автору гори, про свіжий хліб, ходіння по чистому снігу, пам'ятання людей, з якими давно не бачився, але які залишили слід у душі, про зберігання дитини в собі і багато іншого. Початок о 17.00.
 
Василь Карп’юк володіє спокоєм і словом, його тексти затишні, прості і глибокі. «Ще літо, але вже все зрозуміло» – книжка для медитативного читання, для згадування і роздумів про дрібне, але важливе. І саме про неї, шлях її творення та про те, що лягло в основу історій, і розповість автор.
 
«З одного боку, не надто оригінальний жанр і підхід – збірка колонок, більшість з яких публікувалася в різних виданнях, - розповідає про книжку Василь Карп’юк. - Але хочеться вірити, що не лише так. По-перше, це не тексти на актуальні теми сьогодення, що передбачає жанр колонки, а швидше ліричні оповідки з гуцульського життя. Так, більшість про гори, про моїх рідних і знайомих людей. Хоча не лише про них. Та й коли книжка готувалася до друку, то вирішили з редактором таки змінити означення жанру. Бо не дуже оповідки. Можна було б написати есеї. Але надто високо звучить. Тому найкраще означення – проби. Саме так, проби якогось майбутнього роману. Як кінопроби. Адже всі герої, які фігурують в цих текстах, можуть дуже органічно переселитися у можливий роман. Ті, яких затвердить читач після прочитання цієї книжки. А ще ці тексти доволі особисті. Дуже прості, аж до безпосередності. Бо писалися для задоволення потреби писання. Так, більшість були опубліковані, але могли й не бути. Кожен з текстів передає окрім певної думки, те, чим я жив тоді, коли писав. Саме тому в книжці багато імен тих, з ким спілкуюся, тих, кого читаю… Багато цитат тих, кого слухаю».
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage