"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Книгу «Хтось, або Водяне Серце» презентують у Києві
Про маленького Хтося і пошуки себе, жовтих, червоних і помаранчевих рибок, стару пані Черепаху і дивака Двоногого, вміння усміхатися і дивуватися, ставити правильні запитання і знаходити на них найкращі відповіді говоритимемо на презентації книжки, яку написала Вікторія Амеліна, а намалювала Марія Фоя. Вийшла книжка «Хтось, або Водяне Серце» у «Видавництві Старого Лева». А познайомитися з нею, її авторкою і художницею, пограти в різноманітні ігри та навчитися малювати найпрекрасніших у світі риб можна буде у суботу, 2 липня, о 12:00 у київській Книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3).
 
Головний герой цієї книжки – Хтось. І щоб дізнатися, хто ж він насправді, йому доведеться постаратися: навчитися читати, знайти команду однодумців і разом втілювати мрії. Весела і дуже красива історія для найменших про ту задачку, яку їм самим зовсім скоро доведеться вирішувати: хто я і яка моя мрія? А трапилася ця історія у великому акваріумі. Великому й круглому, як наша планета... Щось схоже може трапитися і у Книгарні «Є»… Для цього потрібно просто туди завітати на презентацію і стати частиною захопливої  історії.
 
«З дитиною треба говорити так, як ти хотів би, аби дорослі колись говорили з тобою, - каже Вікторія Амеліна. - Ось я б хотіла, аби зі мною говорили чесно і про важливе. Тож так і говорю. Історія про Хтося призначалася спочатку для мого сина. Він, як і будь-яка дитина, – теж хтось, хтось, хто ще не знає, хто він – програміст, поліцейський чи, може, письменник. Ще рано вирішувати. Але якраз час послухати історію про те, як важливо зрозуміти, хто ти і яка твоя мрія. Це настільки важливо, що мета з’ясувати відповіді на ці запитання – вже сама по собі добра мета. Для початку. Хтось, який живе в акваріумі, схожому на нашу планету, врешті цю мрію здійснює і відтак визначає для себе нову – любити й виконувати мрії інших. Думаю, так все й буває, якщо вчасно й чесно почати шукати себе, можна випадково зробити щасливими й тих, хто поруч, – неважливо, людей чи риб».
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage