0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книга «Війна, що змінила Рондо» отримала зірку від Kirkus Reviews
Чудові новини! Американське видання «Війна, що змінила Рондо» Романи Романишин і Андрія Лесіва отримало зіркову рецензію від найвпливовішого американського журналу про книги Kirkus.
 
Цей журнал оглядає понад 7000 книг протягом року і лише близько 10% з них отримують зірки. Відзначені книги далі беруть участь у щорічному конкурсі Kirkus Prize. Радіємо, що серед них тепер і книга українських авторів.
 
«Майстерно створена історія про силу людства на тлі трагічної війни, яка змінює життя», – йдеться у рецензії. Прочитати текст повністю можна на сайті Kirkus Reviews.
 
Українською книга «Війна, що змінила Рондо» вийшла 2015 року. Згодом отримала низку відзнак, серед яких Bologna Ragazzi Award, та була перекладена кількома мовами, зокрема у Франції, Італії, Словаччині, Польщі, Вірменії та ін. Американське видання побачить світ цьогоріч у перекладі Оксани Лущевської у видавництві Enchanted Lion Books.
 
Вам може бути цікаво
Washington Post про книгу Кадзуо Ішіґуро «Клара і Сонце»
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Києві
Знижка 20% на книгу «Фієста. І сонце сходить» Ернеста Гемінґвея!
Що читає Мейв із серіалу «Sex Education»?
Дитина і тема смерті: як почати складну розмову. Поради від психологині Світлани Ройз
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Тернополі
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Чудова новина!!! І приємно розуміти що українська книга впізнавана! Шкода що українською вже не купити :( Доведеться чекати виходу англійською аби замовити
28-09-2021 9:29 |