"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Книга Вітольда Шабловського «Як нагодувати диктатора» — переможець конкурсу Gourmand World Cookbook Award!
Чудові новини! Книга польського журналіста Вітольда Шабловського «Як нагодувати диктатора» увійшла до числа переможців конкурсу Gourmand World Cookbook Award 2021 року у категорії Food Culture, HEADS OF STATE! У цьому конкурсі відзначають найкращі книги на кулінарну тематику у світі. Вітаємо автора!
 
На сторінках книги на читача чекає історія життя п’ятьох найкривавіших диктаторів ХХ століття — Саддама Хусейна, Іді Аміна, Енвера Ходжі, Фіделя Кастро та Пола Пота — у спогадах їхніх кухарів. Журналістська мандрівка Шабловського чотирма континентами та п’ятьма країнами (Уґандою, Кубою, Іраком, Албанією та Камбоджею) відкриває завісу перед життям тиранів, яке було приховане від загалу.
 
Що їв Пол Пот, поки кілька мільйонів камбоджійців помирали від голоду? Чи правда, що Іді Амін куштував людську плоть? І чому Фідель Кастро був одержимий коровою Убре Бланка, яка стала символом кубинської Революції? Це не кулінарна книжка, хоча деякі рецепти ви тут знайдете. Це спогади з перших уст про життя, сповнене страху, любові й ненависті під тиранією.
 
Українською книга вийшла 2020 року у «Видавництві Старого Лева» в перекладі Андрія Бондаря.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage