"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Книга Вікторії Амеліної стала тіньовою виставою!
У п’ятницю, 13 серпня, в Школі мистецтв вільних та небайдужих (м. Львів, вул. Клепарівська, 39) відбулася прем’єра вистави за мотивами дитячої книги «Хтось, Або Водяне Серце». Тіньову виставу за книжкою Вікторії Амеліної поставили діти з літнього табору Школи мистецтв.
 
Над підготовкою діти працювати два тижні — впродовж усього заїзду. Вони робили декорації, проводили репетиції та готувались до великої прем’єри в останній день табору. Керівниця Школи мистецтв (напрямок «музика») Марія Шишак поділилася зі Старим Левом розповіддю про те, як книга Вікторії Амеліної завдяки юним читачам ожила на сцені.
 
*** 
 
Чотири роки тому історія Школи мистецтв почалася саме з таборів. Оскільки об'єдналися три напрямки — музика, театр і дизайн — то ми вирішили, що буде круто, якщо під час табору діти зможуть обрати собі напрямок (професію) дизайнера, актора, музиканта або, наприклад, директора сцени. А результатом і метою табору стала постановка вистави, де в кожного є своя сфера діяльності, в якій він може реалізуватися.
 
 
З тих пір вже чотири роки поспіль кожного літа, восени та весною маємо такі табори. Діти творять свою історії, музику, декорації, костюми, мають майстерки, екскурсії та зустрічі з митцями. Ідея зробити виставу саме за книгою «Хтось, Або Водяне Серце» з’явилась у мене сама собою, коли я згадала день народження хлопчика Андрійка, яке ми в Школі мистецтв організовували за цією книгою. І ми не прогадали, бо вистави за книгою Вікторії Амеліної в тіньовому оформлені вийшли справді унікальні!
 
Дітей найбільше захопило, мабуть, створення декорацій та макетів різних риб, адже це основа лялькової вистави. Мабуть, якщо зараз будь-яку дитину з табору запитати про Хтося, то вона точно переповість цілу книжку Посмішка
 
 
А ще, у нас в таборі є дівчинка, яка нерозлучна з новою книжкою Вікторії Амеліної «Е-е-есторії екскаватора Еки». Вона читає її із таким захопленням, що ми всі чекаємо від письменниці нових історій!

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage