0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книга «Сузір’я Курки» увійшла до каталогу «Білі круки 2017»
Книга Софії Андрухович та Мар`яни Прохасько «Сузір’я Курки», що побачила світ у 2016 році у «Видавництві Старого Лева», потрапила до щорічного каталогу книжкових рекомендацій в галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури «Білі круки 2017» («WhiteRavens 2017»). У книзі використано фото Олени Субач. Цьогоріч до каталогу увійшло 200 назв книг 38 мовами з 56 країн світу.
 
Щороку до каталогу «Білі круки» журі обирає найкращі дитячі книжки з усіх країн світу, які згодом рекомендують до читання дітям і підліткам по всій планеті. Книги надсилають до Міжнародної Молодіжної Бібліотеки в Мюнхені (International Youth Library), де з них формують перелік кращих за критеріями літературного стилю, дизайну, універсальності теми, новаторства тощо.
 
Друковану версію каталогу представлять уже завтра, 12 жовтня,  у рамках цьогорічного книжкового ярмарку у Франкфурті (сцена для дітей в Холі 3.0 / K 137). Всі 200 видань, серед яких і «Сузір’я Курки» можна буде побачити під час Болонського міжнародного ярмарку дитячої книги у 2018 році на стенді Міжнародної молодіжної бібліотеки в залі 29.
 
Нагадаємо, що у 2012 році  до каталогу «Білі круки» увійшла книга «Казка про Старого Лева» Мар’яни Савки, у 2014-му – видання «Хто зробить сніг» Тараса Прохаська і Мар`яни Прохасько, у 2015-му –  книга «Війна, що змінила Рондо» Романи Романишин та Андрія Лесіва (творча майстерня «Аґрафка»), а у 2016 році журі відзначило книгу Катерини Міхаліциної «Хто росте у парку» з ілюстраціями Оксани Були.
 
Дякуємо за інформацію представнику International Youth Library Каті Вібе. 
 
 
Вам може бути цікаво
Я люблю йогу!
Улюсан Рукіє
Берк Езґі
Фенюк Анастасія
Полоз Єлизавета
Як заробити гроші підліткам? Дуже просто – створити свій банк
stary_lev Стежити
дописів читачів