Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Станіслав Асєєв — український письменник, журналіст і правозахисник — розповів на своїй сторінці у Twitter/X про те, що його книга «"Світлий шлях": історія одного концтабору» невдовзі вийде друком в Ефіопії амхарською мовою. Це вже 12 мова, на яку переклали книжку. Вітаємо автора та радіємо такій важливій новині!

   

Про книгу «"Світлий шлях": історія одного концтабору»:

В’язниця, що насправді є концтабором, де застосовують моторошні тортури, діє в сучасній Україні. За тюремним парканом немає жодних законів, тут зовсім інше життя: у приниженні, страху й непевності, з ранами та слідами опіків на тілі, з болем від переламаних кісток і часто — від зламаної волі й свідомості. Тут головне завдання — вижити, коли жити вже не хочеться й від тебе майже нічого не залежить, зберегти здоровий глузд, коли вже близький до божевілля, залишитися людиною в нелюдських умовах, де віра, прощення, ненависть і навіть погляд між катом і жертвою набувають інших сенсів.

Щоб вижити в пеклі концтабору, журналіст Станіслав Асєєв написав цю книжку — відверту, емоційну, глибоку, в якій питань більше, аніж відповідей, бо життя людей після звільнення з полону назавжди розділилося на «до» і «після».

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage