"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Книга, що врятує життя
Семирічний американець Ділан Сігель написав книгу, щоб врятувати життя своєму другу. Книга була видана у 42 країнах світу та зібрала більше 750 тисяч доларів, які будуть витрачені на винайдення ліків проти рідкісної генетичної хвороби.
 
8-річному Іону Пурназаряна діагностували рідкісне захворювання печінки – вона не може вивільнювати потрібну кількість глюкози, і якщо вчасно не погодувати хлопчика через спеціальну трубку у шлунку, рівень цукру у крові може різко впасти та привести до смерті. Науковці намагалися винайти ліки від цієї недуги, проте через брак фінансування всі дослідження були припинені.
 
Тоді 7-річний Ділан Сігель написав та проілюстрував книгу, щоб врятувати життя свого друга. Видання вийшло друком у 42 країнах світу. Від продажу книг Ділану і його батькам вдалося отримати 750 000 доларів. Всі кошти були передані лабораторії доктора Вайнштайнама для продовження пошуку ліків, які зможуть врятувати Іона.
 
Назва книги Ділана - «Шоколадка». За словами автора, шоколадка - це те, що «суперкласне». Перший розділ книги називається «Діснейленд - це шоколадка», а завершується історія словами: «Я люблю допомагати своїм друзям. І це найбільша шоколадка». Сам Ділан зазначив: «Ми з моїм другом Іоною будемо вчитися у старшій школі, а його хворобу до того часу вже вилікують. Це буде справжня шоколадка!».
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage