"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Книга, що почалась з картини
Твір американського письменника Ренсома Ріггса став бестселером випадково. Саме на випадковості наголошує сам автор, адже його книга зародилася із фотографії.
 
Ще з дитинства Ренсом Ріггс захоплювався фотографією, і вишукував старі світлини де тільки міг. Уже у дорослому віці його колекція збільшилась у кілька разів. Ренсом прагнув працювати у кіноіндустрії, але на думку стати письменником його наштовхнув Джейсон Рекулак, видавець «Quirk Books», який зазначив, що з «історій» світлин із колекції Ренсома можуть вийти чудові твори.
 
Так, у 2011 році вийшов перший роман Ренсома Ріггса «Будинок міс Перегрін для особливих дітей». Історія про дітей, наділених різними талантами, сповнена фантастичних подій, подорожей у часі. Насправді, ця історія відає про важку долю людей, які не лише повинні боротися за власне виживання усіма відомими способами, але й допомагати іншим.
 
Спершу роман був призначений для молоді, але після завершення видавці наголосили, що твір стане популярним і серед дорослих.
 
Роман вміщує низку світлин, зібраних Ренсомом Ріггсом, а також кілька із колекції Роберта Е. Джексона.
 
Книга, народжена з фотографій – картин життя, стала бестселером. У 2015 році світ побачить екранізацію твору, яку втілить «20th Century Fox». А Ріггс обіція, що «Будинок міс Перегрін для особливих дітей» стане трилогією, і уже готова друга книга «Порожнє місто».
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage