0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книга “Куди і звідки” потрапила до міжнародного каталогу “Білі круки 2021”
Маємо чудову новину! Книга “Куди і звідки” Творчої майстерні “Аґрафка” (Романа Романишин і Андрій Лесів) потрапила до щорічного каталогу книжкових рекомендацій в галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури “Білі круки 2021” (“White Ravens 2021”).

Цього року до каталогу увійшло 200 книжок, виданих 38 мовами у 54 країнах світу. Дуже приємно, що книга, яка вийшла у “Видавництві Старого Лева”, також потрапила до цього престижного переліку. Тепло вітаємо Роману Романишин і Андрія Лесіва, а також цілу читацьку спільноту Старого Лева!
Переглянути повний список відзначених цьогоріч книжок можна на сайті Міжнародної молодіжної бібліотеки в Мюнхені. А друковану версію каталогу представлять під час Франкфуртського книжкового ярмарку наступного тижня.
 
Міжнародний каталог «Білі круки» (The White Ravens) — це перелік найкращих дитячих книжок світу, який виходить щорічно з 1996 року. Фахівці обирають найкращі видання за такими критеріями, як літературний стиль і дизайн, універсальність теми, новаторські художні рішення. Каталог відзначав зокрема й багато книжок “Видавництва Старого Лева”

У 2012 році до каталогу “Білі круки” увійшла книга “Казка про Старого Лева” Мар’яни Савки, у 2014-му — видання “Хто зробить сніг” Тараса Прохаська і Мар`яни Прохасько, у 2015-му — книга “Війна, що змінила Рондо” Романи Романишин та Андрія Лесіва (Творча майстерня “Аґрафка”), у 2016 році — книга Катерини Міхаліциної “Хто росте у парку” з ілюстраціями Оксани Були, у 2017-му — книжка Софії Андрухович і Мар’яни Прохасько “Сузір’я Курки”, у 2018-му — книжка Тані Малярчук “MOX NOX” з ілюстраціями Каті Слонової, у 2019 році — “Туконі — мешканець лісу” Оксани Були, а в 2020 році до каталогу “Білі круки” потрапив “Піратський маршрут” Галини Малик.
 
Вам може бути цікаво
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Тернополі
«Залишаюсь українцем»: жива книга спогадів Богдана Гаврилишина
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Львові
Школа в житті та книжках: онлайн-розмова з авторками книг для підлітків
Яскравий світ поезії для найменших читачів
Онлайн-презентація книги «Селфі в Парижі»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати