"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Книга «Куди і звідки» — переможець конкурсу «Книжка майбутнього 2021»
Чудові новини! Днями під час книжкового фестивалю Book Space у Дніпрі оголосили переможців конкурсу «Книжка майбутнього 2021». Цьогоріч у номінації «Експеримент у папері» перемогла книга Романи Романишин і Андрія Лесіва «Куди і звідки»!
 
«Куди і звідки» — новий авторський проєкт Романи та Андрія — це візуальна й інтелектуальна мандрівка крізь тисячі років. Рух є природним: Земля, вода на ній, атмосфера, континенти, усі живі організми перебувають у безперервному русі. Ми ходимо, бігаємо, стрибаємо, повзаємо, пливемо, летимо. Ми мандруємо. Ця книжка — про рух і про мандри: не лише людей, а й тварин, рослин, вітру, води, нашої планети. Вона розповідає про подорожі заради торгівлі чи завоювання, про подорожі задля задоволення і відпочинку чи задля виживання, про наукові експедиції і паломництво. Про міграції, мапи, навігацію і, зрештою, про пошук свого власного шляху.
 
Романа Романишин та Андрій Лесів – творчий та сімейний тандем художників, який майстерно створює унікальні авторські книги, серед яких «Війна, що змінила Рондо», «Голосно, тихо, пошепки», «Я так бачу», «Куди і звідки», а також обкладинки до книг Террі Пратчетта, Стівена Гокінґа, Туве Янссон, Мар'яни Савки, Софії Андрухович та ін.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage