"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Книга-бандура
 
До 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка працівники Тернопільської бібліотеки №4 створили унікальне видання – книгу-бандуру «На струнах Кобзаревої душі». Всередину вмістили вірші поета, його вишитий портрет, портрет з кавової гущі та інші цікавинки.
 
Це унікальне видання має розміри 64х41 см та виготовлене з фанери і бамбуку. У книзі 9 листів щільного паперу. Відкривається артбук за допомогою стрічки. У дизайні кожної сторінки використані різні техніки: вишивка, стрічки, серветки, малюнки, квіллінг. Є навіть декор для шпалер і декорований під «міні-кобзар» блокнот. Справжніх струн немає, тому зіграти на цьому «музичному інструменті» не вдасться.
 
До підготовки унікального артбуку долучилися працівники бібліотеки та волонтери. «Бандуру можна було замовити у супермайстрів, вони, напевно, зробили б це професійніше і красивіше. Але ми вклали свою душу в цей проект. Роботу почали наприкінці листопада, а закінчили в лютому. Бувало, що починали працювати над сторінкою і забували про час. Робочий день закінчується о 6 вечора, а ми сиділи до 9-10 години, а потім ще забирали додому і допрацьовували. Так що до процесу долучалися цілими сім'ями», - говорить завідувач бібліотеки Світлана Козелко.
 
 
     
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage