0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книга «20+1, або Земля мертвих» Павла Вольвача – серед фіналістів премії «Еспресо. Вибір читачів 2021»
Журі щорічної книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів» оголосило перелік фіналістів, що претендують на звання найкращих новинок року – у номінаціях дорослої і дитячої літератури. Радіємо, що до трійки фіналістів потрапила книга Павла Вольвача «20+1, або Земля мертвих». 
 
У категорії дорослої літератури короткий список формували з 84 книг. За перемогу також боротимуться Сергій Жадан зі збіркою «Псалом авіації» та Юрій Андрухович із книгою «Радіо Ніч». 
 
«20+1, або Земля мертвих» — книжка в жанрі кросовер, в якій Павло Вольвач використовує класичні засоби мемуаристики не лише задля створення галереї знакових портретів доби, а й задля вибудови власної біографії як плетива «перехресних стежок» з усіма тими діаметрально різними людьми. Поруч із класиками української літератури тут присусідилися люди-­тіні родом із люмпен-криміналізованих запорізьких «посьолків», в одній компанії опинилися музикант із солідним тюремно-героїновим стажем, «запоребрикові» контркультурні діячі, призабуті вітчизняні політв’язні, й ця неоднорідність прозових рисунків Вольвача дозволить читачеві пробратися до кухонь абсолютних геніїв та істинної нечисті, почути мертвих — побачити живих.
 
Переможця визначатимуть читачі з вересня по листопад у бібліотеках по всій країні.
 
 
Вам може бути цікаво
Олександр Шатохін: «Кожну книжечку я намагаюсь зробити хоч трохи по-інакшому»
«Есеїстика виростає з тем, яке приносить тобі життя», – Андрій Бондар презентував книгу «Ласощі для Медора» на Book Forum
Олена Стяжкіна: Україна навіть у колаборантів асоціюється зі свободою
«Кожен примірник цієї книжки буде унікальним», — Вікторія Амеліна про «Е-е-есторії Екскаватора Еки»
Ольга Купріян: Я написала свою книжку, спостерігаючи за дітьми у власному дворі
Юлія Мусаковська: «Всі, хто борються за свободу, чимось жертвують і змінюються»
stary_lev Стежити
дописів читачів