"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Ще одна новинка «Видавництва Старого Лева» у межах проєкту «8 шляхів до емпатії» — уже в книгарнях! Книга Лу Пікок «Кепський день містера Брауна» в перекладі Катерини Міхаліциної розповідає дошкільнятам веселу і водночас зворушливу історію з розв’язкою, яка приємно усіх здивує.

Містер Браун — дуже поважний, дуже-дуже серйозний і дуже-предуже заклопотаний тигр. У руках у нього надзвичайно важливий портфель, а йде він із ним у не менш важливий офіс. Та ось одного разу тигр втрачає свій дорогоцінний портфель. Містер Браун в паніці шукає його, потрапляє в різні халепи і не забуває голосно нагадувати, що в портфелі «дуже важливі речі»! Що саме наш заклопотаний тигр так береже і боїться втратити?

«Книга “Кепський день містера Брауна” ― це чудова маленька історійка про те, що ховається у портфелях-валізках-кейсах навіть суперсерйозних і суперповажних бізнесменів, — розповідає перекладачка Катерина Міхаліцина. — Щоб не спойлерити, скажу так: теплі дитячі спогади, речі, найдорожчі з дитинства, що пов’язують з домом і близькими, гріють серце і лапи. А ще це трохи мантра-повторювалка зі “щастить-не щастить”, яка допоможе дитині зрозуміти й нормалізувати ці поняття й покаже, що не все в цьому світі залежить від нас. Іноді щось стається просто тому, що стається».

Книга Лу Пікок із чарівними ілюстраціями Елісон Френд не лише розважить і повеселить діток, а й підкаже їм дещо серйозне. Це затишна й мила розповідь із такою ж затишною і зворушливою кінцівкою.

«Це ще одна книга, видана в межах проєкту “8 шляхів до емпатії”, який ми реалізовуємо за підтримки програми Європейського Союзу “Креативна Європа”, ― ділиться менеджерка з авторського права Ольга Бесараб. ― Ця книга навчить дітей цінувати прості речі та розуміти, що іноді достатньо мати зовсім небагато, щоб бути щасливими, а стара книга чи улюблений плюшевий ведмедик можуть бути справжньою цінністю».

Лу Пікок ― британська дитяча письменниця. Закінчила факультет англійської літератури в Оксфордському університеті. Очолює напрям пікчербуків у видавництві «Nosy Crow».

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage