0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Катерина Бабкіна зустрілась з дітьми
Надзвичайно теплою була зустріч Катерини Бабкіної з читачами Центральної міської дитячої бібліотеки, філіалу 13 (вул. Князя Романа, 32), яка відбулась у рамках ХХІ Форуму видавців. Авторка презентувала школярам свою нову книжку «Гарбузовий рік». Головною темою розмови було ставлення до діток з ДЦП.
 
Ще до початку заходу Катя Бабкіна зізналась Старому Леву, що дуже хвилюється, адже це її перша зустріч з маленькими читачами. Раніше Катерина писала тільки для дорослих, а «Гарбузовий рік» - її перша дитяча книжка.
 
    
 
Переживання авторки виявилися марними – між дітьми та гостею зав’язалась цікава розмова. Говорили про улюблені книжки, про майбутні професії. Виявилось, що більшість присутніх школярів мріють бути інженерами. Але головним акцентом розмови було ставлення дітей до однолітків, хворих на ДЦП та змушених пересуватись у візку. Такий акцент виник у зв’язку з тим, що один з героїв книги - неповносправний хлопчик Ренат.
 
Школярі запитували у Катерини Бабкіної, чи не хоче вона написати про моду або про свої пригоди в школі. Письменниця відкрила секрет: це цілком можливо, адже вона працює в модному журналі і знається на цій темі.
 
Фото: Аня Стьопіна, Чернівці
Вам може бути цікаво
13 романів – володарів Букерівської премії
«Танець недоумка» Ілларіона Павлюка: коли найбільші страхи оживають
Цікаво про серйозне: 5 пізнавальних книжок для сімейного читання
«Іван і Феба»: уривок із роману Оксани Луцишиної
Атмосферні історії Ольги Герасим`юк про людей, птахів і сонце
Казки під ялинку
stary_lev Стежити
дописів читачів