0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Катерина Бабкіна видасть першу дитячу книжку
Відома письменниця, авторка прозових і поетичних книжок Катерина Бабкіна написала першу дитячу книжку. Називається вона – «Гарбузовий рік», ілюструвала Юлія Пилипчатіна. Книжка побачить світ у «Видавництві Старого Лева».

 

«Це низка історій про мешканців садиби в місті. Як речі, птахи, овочі та інші рослини, авта, візки, іграшки, трави, тварини, люди й діти взаємодіють між собою? Вони багато що знають і вміють, особливо овочі. Будь до них уважний або уважна – і вони все тобі розкажуть, а дещо навіть покажуть», – повідомляється в анотації.
 
«Це повість в оповіданнях, писалося саме собою за один день, у день святого Миколая. Ну просто я сіла – і з мене вилізла дитяча книжка, навіть спершу вона полізла, а потім я вже сіла», – ділиться авторка «Гарбузового року». За словами Катерини Бабкіної, це «книжка про життя, любов, виростання, вміння дбати і розуміти світ, або інакше – про гарбуз».
 
 
Тексти письменниця «випробовувала» на дорослих читачах. «Дорослі читали це і плакали. Деякі не плакали, але зворушувалися і просто читали з задоволенням. Тож якщо не схочуть діти – “доїдять” мами з татами», – жартує Бабкіна.
 
 
 
Вам може бути цікаво
Даруємо знижку на книжку тижня: «Атлас міст»
Лариса Денисенко: «Конституція – не для юристів, а для всіх людей»
Тетяна Терен: «Жизня» – відповідь на питання, хто є Олег, звідки взялася його затятість і сміливість
Дорж Бату: «Книжки для мене – це спроба сказати аудиторії дуже важливі речі»
Мирослав Маринович: «Принципи Андрея Шептицького є актуальними й сьогодні у різних сферах»
Богдан Логвиненко: «Ukraїner — це мультимедійний проект, в якому ми показуємо трішечки іншу Україну, аніж звикли її бачити»
stary_lev Стежити
1804 дописів 41153 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати