0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Катерина Бабкіна видасть першу дитячу книжку
Відома письменниця, авторка прозових і поетичних книжок Катерина Бабкіна написала першу дитячу книжку. Називається вона – «Гарбузовий рік», ілюструвала Юлія Пилипчатіна. Книжка побачить світ у «Видавництві Старого Лева».

 

«Це низка історій про мешканців садиби в місті. Як речі, птахи, овочі та інші рослини, авта, візки, іграшки, трави, тварини, люди й діти взаємодіють між собою? Вони багато що знають і вміють, особливо овочі. Будь до них уважний або уважна – і вони все тобі розкажуть, а дещо навіть покажуть», – повідомляється в анотації.
 
«Це повість в оповіданнях, писалося саме собою за один день, у день святого Миколая. Ну просто я сіла – і з мене вилізла дитяча книжка, навіть спершу вона полізла, а потім я вже сіла», – ділиться авторка «Гарбузового року». За словами Катерини Бабкіної, це «книжка про життя, любов, виростання, вміння дбати і розуміти світ, або інакше – про гарбуз».
 
 
Тексти письменниця «випробовувала» на дорослих читачах. «Дорослі читали це і плакали. Деякі не плакали, але зворушувалися і просто читали з задоволенням. Тож якщо не схочуть діти – “доїдять” мами з татами», – жартує Бабкіна.
 
 
 
Вам може бути цікаво
Уривок із книги «Іван і Феба» Оксани Луцишиної
Богдана Бондар проведе майстер-клас з малювання у Києві
Літературний клуб Навиворіт: підлітки обговорять «Під скляним ковпаком» Сильвії Плат
Карибська кримінальна драма: Directed by Ernest Hemingway
Галина Вдовиченко презентує новий роман у Києві
Олег Сенцов: «Я пишу про те, що мені болить»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати