"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Катерина Бабкіна, Шапочка і кит відвідають міста Західної України
Письменниця Катерина Бабкіна продовжує літературний тур з презентаціями своєї нової книги «Шапочка і кит», що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Цього разу авторка відвідає міста Західної України:  Івано-Франківськ, Чернівці, Львів та Червоноград. Тур розпочався у січні 2016 року, і щотижня у новому місті дорослі та маленькі читачі дізнаються з перших вуст про особливу книжку – книжку про любов, життя та сміливого хлопчика Шапочку, який хворіє на лейкоз, але залишається веселим та сміливим не зважаючи на незвичайні життєві обставини. 
 
Під час презентації Катерина розповість про книжку та ідею її створення, про життя та пригоди героїв та про свій план – протягом 2016 року зібрати за допомогою книжки «Шапочка і кит» мільйон гривень для фонду «Таблеточки». «Шапочка і кит» – чудовий початок і привід до розмови про інакших, про людей, які живуть серед нас і разом з нами, але мають інші можливості, свої небезпеки, хвороби і потреби; привід допомогти тим, хто цього так потребує. Ця книжка не про рак. Ця книжка про те, як бути щасливим, про те, як розуміти свої плани на майбутнє, навіть якщо ти не знаєш, скільки конкретно у тебе майбутнього», - каже авторка. 
 
Зустрічі відбудуться:
 
Четвер, 11 лютого - м. Івано-Франківськ, Urban Space 100 (вул. Михайла Грушевського, 19), 18.30. Модератор - Тарас Прохасько.
 
П’ятниця,12 лютого - м. Чернівці, Paul Celan Literaturzentrum (вул. О. Кобилянської, 51), 19:00;
 
Субота, 13 лютого - м. Львів, Дворик Копальні Кави (Площа Ринок, 10), 16.00;
 
Неділя, 14  лютого - м. Червоноград, Народний дім (просп. Шевченка, 15), 16.30.
 
На заходах можна буде придбати книгу та отримати автограф автора. 5 гривень з вартості кожного примірника «Видавництво Старого Лева» перерахує до фонду «Таблеточки», що допомагає онкохворим дітям.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage