"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Карпатський нуар з Дідом-Всевідом
У містичній атмосфері та напівтемряві у чорному залі театру «Воскресіння» відбулась театралізована презентація «Карпатський нуар з Дідом-Всевідом» за мотивами книги моторошних історій Олександра Гавроша. Колоритний музикант Ян Бедерман та його Intuitive Music Orchestra створили шаманську ауру, а харизматичний мольфар Андрій Явний довершив її своєю грою, співом і читанням.
 
Глядачі почули найяскравіші уривки із книги «Дідо-Всевідо», що вийшла у Видавництві Старого Лева, та мали змогу відчути себе далеко в горах, темної ночі, у час, коли не сплять усі чорти, відьми, упирі та інша нечисть. «Якось я сам опинився у загубленій крапатській хатині, де ще витала душа померлої бабусі. Ви ж знаєте, як то – одразу лізе у голову всіляка чортівня, - розповідав письменник Олександр Гаврош. – Тож я замкнувся в одній кімнатці і щиро молився. Гадаю, що книга про діда, який все відає, має бути вічна, адже тут є відгомін нашого фольклору».
 
Ілюстратор «Діда-Всевіда» Світлана Фесенко зізналася, що усі босоркані і чорти малювалися їй під cool-джаз. «Чорти на моїх малюнках – це портрети моїх хіпових друзів і рок-музикнатів, - розповіла художниця. – Щовечора, слухаючи джаз, я малювала і писала у ФБ про те, як поводять себе мої упирі. Тож вийшла така собі сучасна нечисть».
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage