0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Канадська книгарня перетворилася на притулок для кошенят
Віднедавна книгарня-кав’ярня «Otis & Clementine» у канадському містечку Галіфакс, Нова Шотландія, з просто місця, де можна придбати книжки і посмакувати кавою, перетворилася ще й на притулок для кошенят. Щодня там поміж книг граються кілька кошенят, які чекають на «своїх людей».
 
 
Власниця «Otis & Clementine» Еллен Гельмке у травні 2019 року вирішила використовувати простір книгарні для допомоги бездомним тваринам. Спершу це мав бути тимчасовим притулком для котиків, поки для них шукають нових власників. Відтоді з місцевого притулку до книгарні перебралися десятки кошенят, а сам заклад став місцем, де можна не лише провести час з пухнастиками, а й подарувати їм домівку.
 
 
 
Як розповідає Еллен, книгарня відкрила свої двері для відвідувачів 2011 року, але увага до закладу зросла з появою у ній тварин. Сьогодні, зайшовши в «Otis & Clementine», побачити кошенят можна на книжкових поличках, на підвіконні чи на руках в інших відвідувачів.
 
 
«Ця книгарня ідеально підходить для проживання котів. Вони роблять простір затишнішим, – каже Еллен. – Іноді люди заходять просто, щоб подивитися на тварин, а іноді відвідувачі навіть не знають, що тут коти. Це дуже мило».
 
 
Вона вважає, що така ідея допомогла їй стати успішнішою і щасливішою як підприємиці й як просто людині: «Це притягує клієнтів до магазину, а кошенята соціалізуються і легко знаходять житло».
 
Вам може бути цікаво
Ерік (колекція)
Джуді Муді – детектив (колекція)
Історія однієї обкладинки: Творча майстерня «Аґрафка» та «Прощавай, зброє» Ернеста Гемінґвея
«Г`юстоне, у нас проблеми». Уривок з нової книги Катажини Ґрохолі
Даруємо знижку на книжку тижня: «Never stop»
Феномен Ульфа Старка
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати