"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Канадська книгарня перетворилася на притулок для кошенят
Віднедавна книгарня-кав’ярня «Otis & Clementine» у канадському містечку Галіфакс, Нова Шотландія, з просто місця, де можна придбати книжки і посмакувати кавою, перетворилася ще й на притулок для кошенят. Щодня там поміж книг граються кілька кошенят, які чекають на «своїх людей».
 
 
Власниця «Otis & Clementine» Еллен Гельмке у травні 2019 року вирішила використовувати простір книгарні для допомоги бездомним тваринам. Спершу це мав бути тимчасовим притулком для котиків, поки для них шукають нових власників. Відтоді з місцевого притулку до книгарні перебралися десятки кошенят, а сам заклад став місцем, де можна не лише провести час з пухнастиками, а й подарувати їм домівку.
 
 
 
Як розповідає Еллен, книгарня відкрила свої двері для відвідувачів 2011 року, але увага до закладу зросла з появою у ній тварин. Сьогодні, зайшовши в «Otis & Clementine», побачити кошенят можна на книжкових поличках, на підвіконні чи на руках в інших відвідувачів.
 
 
«Ця книгарня ідеально підходить для проживання котів. Вони роблять простір затишнішим, – каже Еллен. – Іноді люди заходять просто, щоб подивитися на тварин, а іноді відвідувачі навіть не знають, що тут коти. Це дуже мило».
 
 
Вона вважає, що така ідея допомогла їй стати успішнішою і щасливішою як підприємиці й як просто людині: «Це притягує клієнтів до магазину, а кошенята соціалізуються і легко знаходять житло».
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage