"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Іздрик про Андруховича, Жадана та Прохаська
У рамках курсу «Історія літератури в авторах і текстах», організатором якого є Культурний Проект, Юрій Іздрик розповість про трьох культових сучасних письменників України.
 
15 березня відбудеться лекція «Тарас Прохасько: нейробіологія ландшафту». В рамках лекції лектор розгляне такі питання: «Некрополь» як метатекст і художня програма; Арт-хауз естетики раннього Прохаська; «Непрості» – спроба локальної космогонії; Філософія побуту чи «одомашнена метафізика»?; Топос і традиція – маркування загальнолюдського; «Щільна проза» – аспекти неперервності тексту.
 
16 березня в рамках лекції «Сергій Жадан: постколоніальна урбаністика» Юрій Іздрик висвітлить такі аспекти творчості письменника: Поезія як проекція психосоціального тла (аналіз ранніх поетичних творів); Компілятивні збірки Жадана – практика книжкового конструювання; Стилістика бриколажу як концептуально-ситуативний вибір; «Стипендійні road-movie» – рециклінг верлібру ; Етос колумністики Сергія Жадана.
 
«Юрій Андрухович: поет у повітрі» - лекція, що відбудеться 17 березня. Тут слухачі зможуть почути про такі тематичні моменти діяльності Андруховича: Злам поетичної парадигми на зламі парадигми соціокультурної; Між «Індією» та «Листами в Україну» – діапазони лексики й образів; Від «Бу-Ба-Бу» до «Карбідо» – еволюція поетичної репрезентації; Від «Рекреацій» до «Таємниці» – поет як прозаїк ; Крах карнавальності? Суспільний імідж та репутація як текстовий конструк.
 
Усі лекції відбудуться у Домі освіти та культури «Майстер Клас».
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage