"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Італійці зекономлять на книгах
«Італійське напрямок» - соціальний пакет, який дозволить економити на книгах. Це проект, створений в Італії і спрямований на поліпшення бізнес-клімату в країні.
 
Одним із заходів, важливих для видавничої сфери, є повернення італійським читачам 19 % від покупки книг. Відсоток буде вирахуваний від податку. Цей захід покликаний підвищити інтерес до читання і підтримати видавців.
 
Проте проект має винятки: сума повернення в рік не повинна перевищувати 2000 євро . При цьому до 1000 євро з них зарезервовано на купівлю підручників і ще до 1000 євро - на решту літературу. Пільги діють лише на книги, що мають ISBN. Це відповідно змусить видавців реєструвати видання.
 
Федерація європейських видавців позитивно оцінила таких захід. Президент організації Петро Марцишук зазначив, що це «… може підтримати продаж книг на загальноєвропейському рівні й покаже, як сильно італійський уряд вірить у силу читання й культури загалом».
 
Раніше у Римі було встановлено 4% ПДВ на книги. В Італії ситуація щодо «економії на книгах» остаточно визначиться в лютому 2014 року. Якщо проект буде затверджено, то на «книжкові пільги» виділять 50 мільйонів євро.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage