"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Ірина Снітинська у проекті Мар’яни Савки «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину»
У четвер, 28 квітня, про життя як основну цінність людини говоритимуть головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка та керівник Школи риторики й ораторства АҐРУС Ірина Снітинська. Це третє відкрите інтерв’ю в рамках культурного проекту Мар’яни Савки «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину». Зустріч розпочнеться о 18:00 у дворику «Копальні Кави» (Львів, пл. Ринок, 10). 
 
«Ми рідко замислюємося над тим, що життя - це найважливіша і беззаперечна цінність, - каже Мар’яна Савка. -  Адже від того, як ми сприймаємо життя, залежить система цінностей, з якою ми звіряємо кожен свій день... Ми розуміємо, що життя - це дар, але не завжди усвідомлюємо, що це ще й велика відповідальність: перед Творцем, перед собою, перед суспільством». 
 
Отже, під час третього відкритого інтерв’ю спікери розмірковуватимуть про право на життя малого і великого, про втручання у життя в медичному й психологічному сенсі, про якість життя у похилому віці... А головне - про наше з вами сприйняття життя. «Найдорожче, що ми отримуємо при народженні, – життя, - вважає Ірина Снітинська. - І варто його прожити із задоволенням. Зрозуміло, дитячий світ створюють батьки, та дивно, як багато уже дорослих марнують відведений їм час. Рік за роком вони живуть з нелюбимими, отруюють себе недобрими думками, переймаються чиїмись судженнями, знецінюють себе, відмовляються від мрій – всіма своїми діями нищать своє життя. Зрештою, те саме роблять вони і з близькими. А життя – найбільший скарб. Озирніться, невже таким ви бачили своє майбутнє, коли були дитиною?!»
 
Проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину» передбачає 12 публічних інтерв’ю з цікавими і впливовими жінками: Ольга Герасим’юк розповіла про важливість рівності, Зоя Казанжи – про вагу незалежності, Ірина Снітинська розмірковуватиме про цінність життя. Проект має кілька завдань. Перше – озвучити важливі та болючі для суспільства теми. Друге – від розмови перейти до реальної допомоги. Цим проектом збираємо кошти для ремонту і облаштування дитячої кімнати освіти і відпочинку у львівському ОХМАТДИТі. У форматі free donation людям, які прийдуть на зустріч, ми запропонуємо «оцінити» розмову. Усі інтерв’ю і додатково написані учасницями проекту есеї про цінності стануть книжкою, яка буде презентована навесні 2017 року. 
 
Ірина Снітинська - тренер з ораторської майстерності, фасилітатор, засновник Школи риторики й ораторства АҐРУС. Куратор успішних благодійних проектів (серед яких «Розфарбуй лікарню», «Купи зустріч – допоможи Україні»). Ірина зауважує, що її філософія полягає у пошуку нової щасливої й успішної людини, яка вміє навчатися від життя, яка сама для себе є вчителем і тренером.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage