0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Ірина Славінська представила франківцям дві нові книжки
Людмила Баран, Galka.if.ua
 
Журналістка, перекладачка Ірина Славінська в Івано-Франківську презентувала два проекти нон-фікшн літератури. Це – написана нею книжка «Історії талановитих людей. Книга друга» і перекладена з французької «Не сподівайтеся позбутися книжок»  Умберто Еко і Жана-Клода Кар’єра.
 
«Це своєрідний альбом фотографій. Кожна нова історія розгортається зі світлини, на яку падає твій погляд», – розказала авторка про «Історії талановитих людей».
 
Ця книжка є продовженням виданої 2014 року збірки оповідей з життя та цікавих зізнань відомих українців. До другої частини увійшли історії Зураба Аласанії, Мирослави Ґонгадзе, Сергія Жадана, Ірен Роздобудько, Анатолія Дністрового, Саші Кольцової та інших. У книзі вміщені також комікси художниці Алевтини Кахідзе, що розповідають про  життя села Жданівки на Донеччині.
Історії написані на основі інтерв’ю героїв з Іриною Славінською. У книжці вони подані, як монологи. Інтерв’юєр, за словами Славінської, постає «напівпрозорою фігурою, мовцем, репліки якого стерті». Також вона розповіла, що у книжці намагалася максимально зберігати індивідуальне мовлення, синтаксис.
 
«Саме робота на радіо допомогла мені зрозуміти цінність людського голосу, – розповіла Ірина Славінська. – «Громадське радіо» дає можливість вести довгі розмови, які не перебиває реклама, якісь заставки».
 
«Не сподівайтеся позбутися книжок» – діалог між італійським вченим, прозаїком Умберто Еко та французьким режисером, сценаристом Жаном-Клодом Кар’єром.
 
«Книга перетворюється на комплект анекдотів від двох відомих інтелектуалів. Вони розповідають свої бувальщини про життя з книжкою, без книжки, довкола книжки», – зауважила Славінська.
Фото – Юрій Гриньків
 

 

 
Вам може бути цікаво
Великий космічний апчих
Світова Слава
Дитячі суботи у львівській Книгарні-кав’ярні Старого Лева!
Старий Лев – на Корнійчуковському фестивалі і «Зеленій хвилі» в Одесі!
Букси множимо на два!
Передпродаж книги «Scratch для дітей»!
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати