"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Ірина Подоляк у проекті Мар’яни Савки «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину»
У четвер, 30 червня, львів’яни та гості міста мають нагоду відвідати публічне інтерв’ю з Іриною Подоляк - народним депутатом України, першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності. Це вже шоста зустріч в рамках культурного проекту Мар’яни Савки «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину». Цього разу мова піде про гідність. А у перерві між розмовами гості заходу зможуть насолодитися чудовою музикою від Collegium Musicum String Quartet. Зустріч розпочнеться о 18:00 у дворику «Львівської копальні кави» (пл. Ринок,10). Вхід вільний.
 
Ірина Подоляк та Мар’яна Савка говоритимуть про те, звідки береться почуття гідності, про гідність однієї людини і гідність народу, про те, який комплекс обов’язків породжує це відчуття. «Гідність - це головне, що ми набуваємо і капіталізуємо впродовж життя, і це єдине, що утримує пам’ять про нас після смерті, - переконана Ірина.  - Бути гідним - це також бути чесним. У тумані брехні гідних не знайдеш».
 
Гості попередніх зустрічей вже мали нагоду почути Ольгу Герасим’юк, що розповіла про рівність, Ірину Снітинську, яка розмірковувала про цінність життя, Зою Казанжи з розмовою про вагу незалежності, Ларису Денисенко - про місце справедливості у суспільстві, Юлію Міщенко – про всеохопну силу любові.  Кожна з них обирала одну визначальну для себе цінність. Але сукупність цих цінностей, на думку учасниць інтерв’ю, формують людину як повноцінну особистість.
 
Відтак, саме цінності є нашою духовною м’язовою тканиною. «Коли м’язи атрофовані - хребет «розсипається». Тренуймо м’язи!», - закликає Ірина Подоляк.  А «Видавництво Старого Лева» запрошує провести разом вечір четверга у дворі «Львівської копальні кави», адже 12 публічних інтерв’ю з цікавими і впливовими жінками є не лише спробою озвучити важливі та болючі для суспільства теми. Це також спосіб від розмови перейти до реальної допомоги. 
 
Цим проектом збираємо кошти на ремонт і облаштування маніпуляційного кабінету у львівському ОХМАТДИТі. У форматі free donation людям, які прийдуть на зустріч, ми запропонуємо «оцінити» розмову. Усі інтерв’ю і додатково написані учасницями проекту есеї про цінності стануть книжкою, яка буде презентована навесні 2017 року. 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage