"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Ірина Цілик та Дзвінка Матіяш завітали до школярів

Фото: Сергій Войналович та Мирослава Вертюк

Вчора, 1 вересня,  вся Україна святкувала День знань, а в школах пролунав перший дзвоник. Особливе шкільне свято відбулось у селі Хотів, що на Київщині. Адже на перший урок до школярів завітали друзі Старого Лева - письменниці Ірина Цілик та Дзвінка Матіяш.

І діти, і батьки вітали письменниць, дякували за гостину, брали автографи та  ділилися враженнями про прочитані книги – «Таке цікаве життя» Ірини Цілик та «Марта з вулиці Святого Миколая» Дзвінки Матіяш, які вийшли у «Видавництві Старого Лева».

Після закінчення урочистої шкільної лінійки письменниці провели відкритий урок: Ірина Цілик розмовляла з першокласниками, а Дзвінка Матіяш завітала до учнів восьмого класу. Говорили про літні розваги, улюблені книжки, плани на майбутній навчальний рік, творчість та натхнення.

 

«Вони такі виважені, сміливі, творчі!», – зауважила Дзвінка Матіяш, розпитавши школярів про їхні бажання та мрії.

«Була в гостях у першачків у с. Хотів Київської області. Дякую, що дали пописати крейдою на дошці ;). Говорили про літо, ворон, потяги, Одесу, котів. А дехто говорив про війну (двоє діток - з Донецька), і нема на те ради... Школо, бережи дітей. Вони хороші і дуже розумні», – прокоментувала пізніше Ірина Цілик.

 

«Видавництво Старого Лева» висловлює подяку Мирославі Вертюк за організацію заходу для школярів.

 

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage