"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Інтимний Іздрик у «Видавництві Старого Лева»
Знаний український письменник, автор книг «Острів КРК», «Подвійний Леон», «ТАКЕ», «Флешка-2GB» Юрко Іздрик дебютує у новому для себе амплуа – автора збірки "найінтимнішої лірики" (так охарактеризував своє творіння сам поет). Найочікуваніша поетична новинка цього сезону – збірка «Ю» - вийшла у «Видавництві Старого Лева» й стала новою віхою в творчості не лише Іздрика, а й видавництва.
 
- Абсолютна більшість вміщених у «Ю» віршів написана упродовж півроку – з вересня 2012 по березень 2013, - розповідає Юрко Іздрик. – Писалося мені майже щоденно. Щойноспечені вірші, відповідно, майже щодня публікувалися в моєму блозі «Мертвий щоденник». За писанням було пропущено Кінець Світу та інші народні розваги. Такий незвичний темпоритм письма видався мені достатнім приводом, аби оприлюднити в змісті докладний час появи віршів. Стосовно назви збірки, то вона щонайменше відкрита для безлічі інтерпретацій. Єдиному ж дійсному адресатові-співавтору цієї книжки можу хіба повторити: «From Yu – to You, for You, about You.
 
«Ю» - авторське творіння Іздрика від початку до кінця. Обкладинка, оформлення, ілюстрації, верстка – все його рук справа. Від часу народження ідеї видати збірку, до моменту, коли вона була здана в друк, минуло близько місяця.
 
- Знаю Іздрика вже років сто, - розповідає письменниця, головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка. - І знаю його як людину, яка завжди залишалася собою - з особливим баченням світу, процесів, що в ньому відбуваються, власним стилем письма. Іздрик – блискучий стиліст у прозі. Але раптом у ньому відкрилася нова чакра. Він почав писати неймовірні вірші про кохання. Причому вони зовсім не схожі на надскладного в текстовому плані Іздрика-прозаїка. Його поетична збірка стане неабияким відкриттям і несподіванкою для читачів. Вірші Іздрика – прості і геніальні в своїй простоті. Це – те, що треба людям. Жива емоція, прості істини, які хочеться почути з вуст такої неординарної особистості, як Юрко. Він публікував вірші у своєму блозі і паралельно «кидав» їх на сторінку фейсбуку. Микола Шейко, директор нашого видавництва, регулярно їх перепощував. Фактично, з його сторінки я і стежила за тим, що пише Іздрик. Врешті не втрималася і запропонувала Юркові видати його збірку у нас. Рада, що з цієї книги починаємо зовсім нову нішу для «Видавництва Старого Лева». Приємно, що співпрацюємо з таким автором як Юрко Іздрик. Адже він - один із найцікавіших письменників сучасності за глибиною і за гостротою сприйняття. Іздрик – людина-мультиталант. Поет, прозаїк, музикант, художник, а за освітою – інженер.
 
P.S.: Написавши цю книгу, Юрко Іздрик не зупинився. Він і далі пише поезію. Продовження буде?
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage