"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Інтерв`ю з Джуді Муді
 
Поціновувачам книжок та читання дуже часто зустрічаються інтерв’ю з письменниками, де вони розповідають, як їм живеться та як пишеться. А як щодо літературних героїв? Хтось питав, як їхні позакнижкові справи, що вони люблять та чого бояться? Не багатьом випала така честь:) То ж для вас – інтерв’ю з невгамовною Джуді Муді, улюбленицею тисяч дітлахів по всьому світу, героїнею книг Меґан МакДоналд.  Читаймо:)
 
- Який твій улюблений колір?
 
- Ну привіт! Фіолетовий, звичайно.
 
- Чи є у тебе улюблена їжа?
 
- Окрім пасти? І сухих шкірок? (Жартую.) Я можу сказати вам одну річ – це не акули! Це три страви: найбільша у світі піца, болотний пиріг з кав`ярні «Вересклива Мімі» і тости, які робить Миша.
 
- Яке твоє хобі?
 
- О, їх так багато! Колекціонувати речі, від голів ляльок Барбі до сухих шкірок. Читання усіх 56 класичних детективів Ненсі Дрю. Лікувати ляльок як хворих дітей  у лікарні. Підслуховувати Стінка. Клонувати морських свинок. Насолоджуватись мистецтвом лейкопластирів. У вільний час – рятувати світ. 
 

- Коли у тебе День народження?
 
- Першого квітня. І це не привід для першоквітневих жартів.
 
- Найгірше, що з тобою траплялося?
 
- Окрім того, що жаба попісяла на мене чи суто хлопчачої вечірки, на яку я потрапила,  і того, що Стінк розлив свій сік на мій колаж? Чи коли Рокі був злий і не розмовляв зі мною, і я танцювала тарантелу сама? 
 
- А найкраще?
 
- Я зробила свій колаж. Але найкраща річ, яка зі мною трапилась  - я виграла гігантську нагороду.
 
- Є думка, що ти закохана у Френка. Це правда?
 
- Відповісти важкою. Спитай ще раз пізніше.
 
- Чому ти так хвилюєшся за свого брата Стінка?
 
- Бо він мій молодший брат. Правило номер один старшої сестри: ти відповідаєш за помилки молодшого брата всюди.
 
- Якщо б ти могла поїхати у будь-яке місто в світі, куди б ти поїхала?
 
- Далеко, якомога далі від Стінка! А якщо серйозно, я б об`їхала півсвіту, щоб навідати Торі – дівчинку з Англії, з якою я познайомилася в Бостоні. Для початку, ми б затіяли гігантську піжамну вечірку в її квартирі у Лондоні, одягли б піжами «Привіт, Банні» і витратили б частину її заощаджень.
 
- Чому ти колекціонуєш сухі шкірки?
 
- Я хочу стати лікарем, коли виросту. Шкірки є дуже цікавими, якщо дивитися на них під мікроскопом.  Значно цікавіші, ніж бавовна.
 
- Назви одну відому людину, яку ти хотіла б зустріти.
 
- Елізабет Блеквелл, перша жінка лікар.
 
- Якби ти могла завести будь-яку тваринку в якості домашньої, яка б це була?
 
- Двопалий лінивець.  Вони такі сонні, м`які та приємні. Але я не хочу позбуватися мого улюбленого кота на ім`я Миша та венериної мухоловки, любительки гамбургерів, на ім`я Щелепи.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage