0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Інтерактивна презентація книжки «Гра в музей». Як це було
У Львівській національній галереї мистецтв ім. Бориса Возницького відбулася інтерактивна презентація книги «Гра в музей» Ірини Магдиш та Наталії Космолінської. Працівники галереї провели дітлахам захопливий квест по експозиції. А дорослі дізналися, як спілкуватись з малечею про мистецтво та перетворити похід у музей на незабутній спогад.
 
«Ми дуже задоволені акцією «Гра в музей», - розповіла співробітниця відділу промоції галереї Наталка Бабалюк. - Прийшло більше тридцяти дітей, зокрема вихованці Винниківської школи-інтернату, що брали участь у підготовці книги. Після квестів малеча не хотіла йти з галереї і це показово, оскільки ми обрали правильний формат та зуміли зацікавити дітлахів. Подібні екскурсії ми практикуємо вже більше року для груп діток від восьми осіб. До Дня музеїв підготували цікавий квест для підліткової аудиторії. Будемо продожувати так працювати і надалі, розроблятимемо оригінальні пізнавальні екскурсії та доведемо, що у галереї може бути цікаво та весело».
 
 
 
Про те, як із задоволенням та користю провести час у галереї точно знають Наталія Космолінська  та Ірина Магдиш.  Адже саме вони створили чудову пізнавальну книгу «Гра в музей», яка захопливо та нестандартно розповідає про предмети мистецтва, експоновані у Львівській національній галереї мистецтв ім. Б. Возницького. На сторінках видання читач знайде багато цікавого про картини й скульптури з Львівської галереї, чимало ідей для мандрівок унікальними місцинами Львівщини, а також  інформацію про музику, книжки, фільми, котрі пов’язані з предметами мистецтва. Ця книжка – справжня знахідка для усіх, хто мислить яскраво.
 
 
Вам може бути цікаво
3 книги про комунікацію з дітьми
Що буде, якщо ви скажете так або ні, – уривок з книжки «Велика магія» Елізабет Ґілберт
Комплект з двох книжок "Книга мого роду"
Найновіші книжки про їжу 2018-2019 років
Даруємо знижку на книжку тижня: «Велика магія» Елізабет Ґілберт!
Недільні читання. Уривок із книги Арундаті Рой «Міністерство граничного щастя»
stary_lev Стежити
дописів читачів