"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

ІІІ Гаражний Розпродаж у Львові
«Видавництво Старого Лева» провело у Львові ІІІ Гаражний Розпродаж у рамках Місяця інформування про аутизм. 15 тисяч гривень з Розпродажу підуть на облаштування спортивного майданчика у школі-інтернаті для дітей з особливими потребами.
 
Дякуємо усім, хто завітав на Гаражний Розпродаж до Старого Лева, хто ділився з нами хорошим настроєм та допоміг зібрати кошти для доброї справи. Дякуємо за чудові майстер-класи для діток Романі Романишин, Андрію Лесіву (арт-студія «Аґрафка») та художниці Анастасії Стефурак. Величезна подяка за музичний супровід драйвовим підлітковим рок-гуртам «ПашКо» та «Шо маємо - То маємо», а також ведучому події – громадському діячу Володимиру Бєглову. Дякуємо за гостину Ірині Старовойт, Оксані Сайко, Соломії Чубай, Наталі Іваничук, Тетяні Пилипець та всім-всім-всім!
 
Нагадаємо, Місяць інформування про аутизм відбувається у Львові вперше. Це серія акцій, спрямованих на підвищення рівня толерантності до дітей з аутизмом, інформування громадян про те, що таке аутизм, з якими проблемами стикаються «люди дощу» та їхні родини. У межах Місяця уже відбулися виставка «Просто Трохи Інші» (галерея МО «Дзиґа»), флеш-моб «Львів у блакитному» (детальніше - у фейсбуці посиланням www.facebook.com/events/628116300612253), лекція психіатра Олега Романчука «Зібрати пузлі аутизму: шляхи від розуміння до ефективної допомоги», фотовиставка «Прищепки».
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage