"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Хроніки Південного» — серед найкращих підліткових книжок 2019 року
Щорічна премія підліткової літератури «Навиворіт» оголосила переможців 2019 року. У номінації «Найкращий дизайн підліткової книги» першість здобула книжка «Хроніки Південного» Рімантаса Кміти, що вийшла у «Видавництві
Старого Лева» в художньому оформленні Антона Селлешія та перекладі Беатріче Белявців.
 
Перемогу у номінації журі премії віддало книжці за «образне оформлення обкладинки, що якнайкраще доповнює емоційну сторону книги та підтримує її сенси».
 
«Хроніки Південного» — молодіжний роман литовського письменника Рімантаса Кміти, в якому йдеться про життя шяуляйського старшокласника в 1990-х роках. Це дуже щира й дотепна розповідь головного героя, який виростає від бажання «бути як усі» до того, щоб не боятися бути унікальним. Як і кожен підліток, герой роману прагне самостійності, крутості, для цього пробує і в дрібному «бізнесі» покрутитися, і досягнути результатів у регбі, і дів­чата притягують його наче магнітом. Перші проблеми з право­охоронцями, перша любов, перші вірші й перший секс — усе, що було актуальне в 1990-х, і тепер буде близьким підліткам-читачам.
 
Нагадаємо, що премія «Навиворіт» вручається підлітками за найкращі підліткові книги. 2018 року в одній із номінацій перемогла також книжка Старого Лева – роман «Руки розбійника» Фінна-Олє Гайнріха.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage