"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

ХХІІ Форум видавців: Жанна Слоньовська розповість про сто років з життя львівського «Дому з вітражем»

 Книга, яку презентуватиме на ХХІІ Форумі видавців Жанна Слоньовська, вже здійснила чималий резонанс у Польщі – «Дім з вітражем» визнаний кращим романом польського видавництва Znak (з-поміж 1000 творів). Жанна, дитинство якої минуло у Львові, описала не лише реальні львівські вулички, будинки, а й вустами створених нею головних героїв (мешканців реального дому з вітражем на вулиці Герцена,6) переповіла столітню історію України.

Книга, що вийшла у «Видавництві Старого Лева», містить історичні моменти, пережиті самою авторкою, зокрема падіння пам’ятника Леніну перед Львівським оперним театром. Проте роман не можна окреслити лише історичним аспектом – це книга про складну психологію людських стосунків, про шарм Львова, про жіночу долю на тлі трагічних подій у країні.

Дія роману поєднує у собі як вигаданих, так і реальних історичних постатей. «Головні героїні: прабабка Станіслава, Аба, Маріанна та її дочка – це вигадані постаті, натомість львівський наратив не є фікцією, а також постаті, заслужені для історії міста та України, невигадані, - розповідає Жанна. -  Мені залежало, щоби на сторінках моєї книги з`явились В`ячеслав Чорновіл, Соломія Крушельницька, Валерій Бортяков. Ці люди вельми заслужені для історії та культури України, однак у Польщі малознані».

Дізнатися більше про «львівський роман-польський бестселер» читачі зможуть 12 вересня о 18.00 у Львівській копальні кави під час Форуму Видавців. Поспілкуватися із Жанною Слоньовською також можна буде 11 вересня під час автограф-сесій о 16:00 у Книгарні Старого Лева (площа Ринок, 12) та о 17:00 у Палаці Мистецтв на стенді №6 «Видавництва Старого Лева».

Жанна Слоньовська – українсько-польська письменниця, журналіст і перекладач. Живе у Кракові, пише польською мовою. Народилася у 1978 році у Львові. Навчалася у Львівській академії друкарства. Працювала журналістом в Незалежному телевізійному агентстві («НТА»). Переїхала у Польщу, де розпочала кар`єру письменниці.

Більше - у події 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage