"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

ХХІІ Форум видавців: «RECвізити. Антологія письменницьких голосів». Допрем'єрна розмова про книжку-інтерв'ю Тетяни Терен

У суботу, 12 вересня, в рамках ХХІІ Форуму видавців у Львові відбудеться допрем'єрна розмова про книжку-інтерв'ю Тетяни Терен  «RECвізити. Антологія письменницьких голосів», яка незабаром вийде у «Видавництві Старого Лева». Захід розпочнеться о 17.00 у конференц-залі Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17).

Говоритимуть про книгу автор Тетяна Терен, фотограф Олександр Хоменко, літературознавець  Віра Агеєва. Також до розмови долучаться герої книги: Ігор Калинець, Юрій Іздрик, Маріанна Кіяновська, Лариса Денисенко й Тарас Прохасько. Модератор - Світлана Пиркало.

«RECвізити. Антологія письменницьких голосів» - це серія книг про українських письменників, кожен з яких - це не лише руки і голова, що творять і пишуть, це ще й звички, настрої, емоції, думки і погляди на життя. Дві частини книги-інтерв'ю журналістки Тетяни Терен вийдуть на початку жовтня. До них увійшли розмови з двадцятьма українськими письменниками: Юрієм Андруховичем, Вірою Вовк, Лесею Ворониною, Василем Голобородьком, Ларисою Денисенко, Анатолієм Дімаровим, Іваном Дзюбою, Іваном Драчем, Сергієм Жаданом, Оксаною Забужко, Юрієм Іздриком, Ігорем Калинцем, Маріанною Кіяновською, Іваном Малковичем, Юрієм Мушкетиком, Галиною Пагутяк, Дмитром Павличком, Тарасом Прохаськом, Ірен Роздобудько та Юрієм Щербаком.

 

«Ця книжка про надважливі речі в житті кожного з нас — любов, віру, сім’ю, вчителів, творчість, місця нашого народження, але передусім — це книжка про покоління, - каже Тетяна Терен.- Несподівано мої герої почали говорити не лише з невидимим інтерв’юером, але й один із одним, згадуючи тих, кого більше немає, дякуючи тим, хто навчав, промовляючи до тих, хто міг стати наставником, але не став, захоплюючись чи критикуючи тих, з ким усі вони творять одну літературу сьогодні. Це книжка про болючі непорозуміння, причини яких слід шукати в непроговореному і неосмисленому ХХ столітті, але так само вона, за Прохаськом, про зв’язок усього з усім, про неперервність, яка може творитися лише на особистісному рівні. Під час читання. Під час письма. Під час глибоких і відвертих розмов».

А протягом 10 – 20 вересня у Львові триватиме фотовиставка «RECвізити» київського фотографа Олександра Хоменка. Світлини, які будуть експонуватися в Першій Львівській Медіатеці, були зроблені під час роботи журналістки Тетяни Терен та Олександра над книжковим проектом «RECвізити. Антологія письменницьких голосів».

Героями виставки «RECвізити» стануть Юрій Андрухович, Віра Вовк, Леся Воронина, Василь Голобородько, Лариса Денисенко, Анатолій Дімаров, Іван Дзюба, Іван Драч, Сергій Жадан, Оксана Забужко, Юрко Іздрик, Ігор Калинець, Маріанна Кіяновська, Іван Малкович, Юрій Мушкетик, Галина Пагутяк, Дмитро Павличко, Тарас Прохасько, Ірен Роздобудько та Юрій Щербак.

Місце проведення виставки — «Перша Львівська Медіатека» (вул. Мулярська, 2А). Час роботи: понеділок-cубота — з 11:00 до 21:00, неділя — з 11.00 до 19.00. Вхід вільний.

 

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage