"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

ХХІІ Форум видавців: презентація проекту книги Катерини Бабкіної «Шапочка і кит»
Українська письменниця, поетеса, сценарист та драматург Катерина Бабкіна під час Форуму видавців презентуватиме проект своєї нової дитячої книги «Шапочка і кит», яка незабаром вийде у «Видавництві Старого Лева». Подія відбудеться у п’ятницю, 11 вересня, у кав’ярні «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35). Модеруватиме розмову головний редактор ВСЛ Мар’яна Савка. Початок – о 12:00. 
 
Під час зустрічі говоритимемо про дорослі теми у дитячих книжках та про те, як світ фантазії може врятовувати від болю, послухаємо уривки із нової книги. 
 
Із виданням «Шапочка і кит» «Видавництво Старого Лева» продовжить співпрацю із Міжнародним благодійним фондом «Таблеточки». Так само як і з першою дитячою книгою Катерини Бабкіної «Гарбузовий рік», частина коштів з продажу «Шапочки і кита» буде перерахована фонду на допомогу дітям, хворим на рак крові. Детальніше про співпрацю видавництва та «Таблеточок» розповість співзасновник благодійного фонду Ірина Литовченко на зустрічі у п’ятницю, 11 вересня. 
 
«Благодійний фонд «Таблеточки» допомагає дітям з раком крові з 2011 року, - розповідають організатори фонду. - Основні напрямки діяльності - інформаційне висвітлення проблем лікування дитячого раку крові, купівля ліків, які не купує держава, розвиток волонтерського руху, а також адресна допомога, у тому числі і оплата операцій з трансплантації кісткового мозку від нерідного донора, які не проводяться в Україні. За три з половиною роки роботи фонд допоміг сотням дітей на більш ніж 17 млн. грн. Ми дуже вдячні «Видавництву Старого Лева» за підтримку і співпрацю. Одній людині зібрати на операцію 120 000 євро (4 000 000 грн.) практично нереально, але коли тисячі людей жертвують по 5, 10, 50, 100 гривень, сума збирається дуже швидко. І це дає шанс дітям на одужання».
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage