"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

ХХІІ Форум видавців: поговоримо про великого митрополита «Шептицький від А до Я»

У рамках ХХІІ Форуму видавців у Львові відбудеться презентація дуже важливої та символічної книги «Шептицький від А до Я», вихід якої приурочений до 150-річчя дня народження Митрополита Андрея.Ідея цього непересічного проекту належить журналістці Галині Терещук, яка разом із письменницею, перекладачкою Оксаною Думанською стала автором тексту до книжки. Книга вийшла у «Видавництві Старого Лева».

«Шептицький від А до Я»- своєрідна абетка, яка відкриває читачам головні віхи життя великого митрополита, оповідає про його рід, формування його як людини і духовного наставника сучасників. Читачі дізнаються, де митрополит Андрей народився і навчався, як пішов за покликанням серця, як служив Богу і людям, допомагаючи сиротам і знедоленим, рятуючи від переслідувань євреїв. Митрополит, благодійник, рятівник, меценат, інтелектуал і жартівник, добрий Тато і приклад для багатьох – різні іпостасі  митрополита відкриваються в цій непересічній абетці-енциклопедії.

У межах Форуму видавців запрошуємо відвідати презентації та майстер-класи за мотивами книги «Шептицький від А до Я»:

- У п`ятницю, 11 вересня, відбудеться презентація книги «Шептицький від А до Я» за участі ілюстраторів Романи Романишин та Андрія Лесіва (Творча майстерня «Аґрафка»), авторів Галини Терещук, Оксани Думанської, начальника управління культури ЛМР Ірини Магдиш. Модератор – заступник головного редактора ВСЛ, поетеса Катерина Міхаліцина.  Локація – Палац Потоцьких, Дзеркальна зала (вул. Коперника, 15). Час події: 15.00-15.45.

- У суботу, 12 вересня, Андрій та Романа проведуть майстер-клас за мотивами книги «Шептицький від А до Я». Тож запрошуємо юних читачів дослідити життя та діяльність Митрополита Андрея в ігровій формі. Локація – Національний музей у Львові ім. А. Шептицького, простір «Творчі майстерні»,  2 поверх, стіл №5 (пр. Свободи, 20). Час події: 13.00-14.00.

- Також о 16.00 на стенді №6 «Видавництва Старого Лева» у Палаці мистецтв розпочнеться автограф-сесія Творчої майстерні «Аґрафка».

 «Книга з назвою «Шептицький від А до Я» задумана як видання, що його потребують діти й дорослі, аби зацікавитися глибше непересічною постаттю української історії і культури, - пишуть автори тексту Галина Терещук і Оксана Думанська. -  Звісно, ми не змогли охопити все, що стосується життєвого подвигу митрополита Андрея, означили лише найважливіші події, які мали вплив на його особисте і на загальне, всенародне. І в цьому загальному чільне місце займали українські діти, на яких владика покладав особливі сподівання. Митрополит любив дітей і дбав про них, дітвора відчувала цю любов і добро, зверталась до владики як до рідної людини, називала «наш Татусь», «Тато».

«Митрополит Андрей був Велетом і Велетнем, і цей проект є своєрідною драбинкою для читача, аби піднятися на декілька сходинок та познайомитися з багатогранною та відкритою особою Шептицького», - вважають Андрій Лесів та Романа Романишин (Творча майстерня «Аґрафка»).

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage