"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

ХХІІ Форум видавців: Майструємо та малюємо разом із Мартіном Содомкою
На ХХІІ Форум Видавців до Львова завітає Мартін Содомка – чеський письменник та ілюстратор. Світової слави зазнав дитячий бестселер Содомки «Як змайструвати автомобіль». Ця книга Мартіна, а також наступна – «Як змайструвати літак» - вперше вийшли українською мовою у «Видавництві Старого Лева». Письменник приїде у місто Лева на власноруч зібраному чотириколісному ветерані - Октавії 1963 року, проведе кілька зустрічей із читачами та майстер-клас для дітей «Як змайструвати автомобіль».
 
Свою першу книгу для дітей, що цікавляться технікою – «Як змайструвати автомобіль» – Мартін опублікував у 2012 році. Історію про пацюка Арні, горобця Зилу та жабуна Крістіана письменник створював два роки. Завдяки ілюстраціям та кресленням Мартіна малюки дізналися, як працюють двигун, гальма, зчеплення. Автор каже, що до написання книги підштовхнув досвід ремонту своєї  Октавії. 
 
Перша зустріч з автором під час Форуму видавців відбудеться у п’ятницю, 11 вересня. О 12:00 Мартін презентує книги «Як змайструвати літак», «Як змайструвати автомобіль» у Центральній міській дитячій бібліотеці (вул. Окуневського, 3)
 
Цього ж дня у Національному музеї ім. Андрея Шептицького (пр. Свободи,20) Мартін Содомка проведе майстер-клас «Як збудувати автомобіль». Початок заходу – о 15:00. 
 
Ввечері, з 18:00 кожен охочий зможе взяти автограф письменника у Книгарні Старого Лева (площа Ринок, 12)
 
Мартін – досвідчений дизайнер та ілюстратор, власник дизайн-студії в Світаві. На сьогодні він створив близько 2200 обкладинок книжок для брнонського видавництва CPress. Тож у суботу, 12 вересня, відбудеться арт-сніданок, під час якого Мартін Содомка поділиться своїм досвідом із українськими ілюстраторами.  Запрошуємо дизайнерів, графіків, художників та усіх, кого цікавить книжкова ілюстрація. Зустріч відбудеться в арт-кафе «Щось цікаве» (площа Ринок, 13), початок – об 11:00. 
 
 
О 13:00 - автограф-сесія Мартіна Содомки у Палаці мистецтв (стенд №6, «Видавництво Старого Лева»), а о 15:00 – зустріч під назвою «Як змайструвати літак? А автомобіль?» у Білому залі театру «Воскресіння» (пл. Генерала Григоренка, 5). Учасники: Мартін Содомка, Катерина Міхаліцина. Модератор: Юрко Назарук.
 
Мартін Содомка народився 3 лютого 1968 місті Світава. Навчався у Середній промисловій школі Chrudim, потім - у Технічному університеті міста Брно на факультеті машинобудування та факультеті промислового дизайну. 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage