"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Харизма: 7 книжок про яскраве лідерство
Цікавий спостерігається феномен у всіх сферах суспільного (та й приватного) життя: керівник є, але лідер з нього — ніякий. Дехто навіть не розуміє, що лідерство — це не популярність, не посада, не «хто гучніше вигукне». Лідерство — це про здатність вести за собою. З чого почати свій шлях лідера?
 
Тетяна Гордієнко, WOMO
 
Перше враження
Чіп Кідд, «Віват»
 
Чіп Кідд — книжковий дизайнер і житель Нью-Йорка, а відтак він точно знає, як працює перше враження: у дизайні і у спілкуванні. Харизма — це про кохання в широкому сенсі слова, лідерство — це розшифровка коду сприйняття. Якщо ви все зробили вірно, то вас приймуть, оцінять і зрозуміють з першого погляду. Не суди за першим враженням — вчили нас. Але все не так однозначно. Успішний виступ Кідда на конференції TED став супер-корисною книжкою.
 
Харизма лідера
Радислав Гандапас, «Моноліт-Bizz»
 
Книжка відомого бізнес-тренера «Камасутра для оратора» теж може бути чудовим посібником для лідера, адже інновативні думки треба доносити ефективно. Книжка ж про харизму ще глибше досліджує міф «харизматичного лідера» та психологію мас, розповідаючи нам як працює успіх.
 
Ніколи не їжте наодинці
Кейт Феррацці, «Клуб сімейного дозвілля»
 
Зв`язки — це рушій вашого успіху. Як правильно користуватись нетворкінгом для того, щоб зав’язувати плідні знайомства для ефективного вирішення життєвих та бізнесових проблем? Про це розповідає Кейт Феррацці — підприємець, автор бестселерів, професійний оратор, засновник та генеральний директор консалтингової компанії. Сам він пройшов шлях від сина бідних емігрантів до випускника Єльського університету та Гарвардської школи бізнесу, який виступає на Всесвітньому економічному форумі в Давосі та за руку вітається з президентами та головами урядів наймогутніших держав світу.
 
 
Далай-лама, Лоренс Ван ден Майзенберґ, «Видавництво Старого Лева»
 
Поради для бізнесу від «головного буддиста планети»? Так, бо насправді буддизм — це не релігія пасивності чи бездіяльності, та й лідерство — це не тільки про бізнес. Зрештою, і сам бізнес, з недавніх пір, — не тільки про прибуток, а й про зміну світу на краще. Книжка про новий тип лідера, який розуміє нову відповідальність.
 
Лідер без титулу
Робін Шарма, «КМ-Букс»
 
Робін Шарма — канадський письменник, автор бестселера «Монах, який продав свій «Феррарі«. Книжка «Лідер без титулу» — про те, що насправді важливо: повністю реалізувати свій потенціал, ставши лідером для самого себе. Зробивши це, ми можемо зробити і увесь світ кращим. Зробити це нам допоможуть п’ятеро вчителів героя нової книги Робіна Шарми.
 
Як обрати стиль лідерства
Роберт Танненбаум, Уоррен Х. Шмидт, #книголав
 
Єдиного рецепту про те, яким лідером вам бути, — немає. В різних ситуаціях можна застосовувати різні стилі управління, плюси й мінуси яких аналізують автори книги. Чи варто вам усі рішення ухвалювати одноосібно? Чи, може, спершу обирати стратегію, а потім переконувати колег у правильності своїх ідей? Обговорювати все з підлеглими, але остаточний висновок залишати за собою, чи доручати вирішення проблем своїй команді? Відповіді на ці запитання допоможуть знайти книжки серії «Полиця нон-фікшн, Класика Harvard Business Review» від видавництва #книголав.
 
Супербоси. Як видатні лідери плекають таланти
Сидні Фінкелстін, «Yakaboo Publishing»
 
Супербос — це «генератор талантів». Мало бути гарним керівником самому, для насправді харизматичного лідера завдання менторства, допомоги іншим у реалізації свого потенціалу — одне з першочергових. Вам потрібно навчитися надихатися тим незвичайним, що є в інших людях та створювати навколо себе сприятливе середовище для розвитку інших.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage