"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Гратися з книжками: 10 новинок для дітей
Користь та розваги, канікули та читання: все це сумісні поняття, ще й як! Книжок, з якими можна гратися видається не так багато, але вони є і вони — чудові!
 
Татьяна Гордиенко, WoMo
 
Приховані дива
Рейчел Вільямс#книголав
 
Диких тварин побачити не так просто, адже є тварини денні, нічні та сутінкові, вони живуть у різних куточках планети — хто у джунглях, хто в степу, а ще у цій дивовижній книжці, де найгарніших та найцікавіших звірів можна побачити завдяки чарівним лінзам. Справжній театр оптичних ефектів та пізнавальна книжка для маленьких дослідників.
 
Гра форм / Пальчикові змагання / Гра в червоний, жовтий і синій
Ерве Тюлле, «Основи»
 
Ерве Тюлле створює надзвичайні інтерактивні книжки. У видавництві «Основи» зараз їх цілих три. Творчі пригоди для дошкільнят, які навчаться досліджувати світ через дотики до різних текстур та матеріалів, через експерименти з різними кольорами та формами.
 
Книжка-з`їжка
Ольга Черепанова, Катя Галицька, «Glowberry»
 
Книжки видавництва «Glowberry» — це іграшки 2-в-1, тому що до кожної книжки є магічний мобільний додаток, який робить веселощі просто нескінченними. Їжа — річ, взагалі-то, серйозна, і діти, і дорослі повинні харчуватися правильно, піклуватися про безпеку під час приготування їжі, а за столом поводитися чемно. Але ж на кухні може бути і весело, і цікаво. Це історія про маленьку Лізу, яка вчилася допомагати мамі на кухні, де овочі самі стрибали до супу, кухонний стіл перетворився на веселу карусель, а яєчню, яку щойно приготували, з’їв добрий крокодил, що завітав на гостину.
 
Чіхіро Маруяма, «Видавництво Старого Лева»
 
 
Звісно, серед книжок-забавок лідерами є чудові віммельбухи: великі книжки з деталізованими малюнками, які можна розглядати годинами! Перша книжка про П’єра та Містера Ікса, злодія-фантома, стала справжнім бестселером. На черзі нові пригоди у Нью-Мейз Сіті. Головним героям-детективам потрібно захистили скарб і зупинили Містера Ікс, а значить, виконати всі завдання на кожній сторінці, бути суперуважними, знайти у лабіринті усі приховані предмети.
 
Хочу, хочу подарунків!
Олег Симоненко, «Час майстрів»
 
Ще Будда вчив, що бажання — джерело страждань. У вас є можливість створити виховну ситуацію в найкращих традиціях духовних вчителів: допоможе ця історія про дівчинку Соломію, яка була маленькою вередункою, а потім зрозуміла, чого варто хотіти, а від чого варто відмовитись.
 
Якого кольору поцілунок?
Росіо Бонілла, «Nebo Booklab Publishing»
 
«Nebo Booklab Publishing» видає книжки для витончених естетів — дорослих та маленьких. Книга про маленьку художницю Мінімоні, яка експериментує з фарбами, аби підібрати колір для того, щоб зобразити поцілунок. Чудова нагода вивчити всі-всі кольори на світі та поміркувати про різні емоції.
 
Де живе кроленя?
Лізелот Верштееґ, «Артбукс»
 
Головоломка для малят: 35 запитань, понад 400 тварин в одній книжці! Маленькому читачеві доведеться допомогти кроленяті відшукати домівку, навідуючись до осель різних звірів у пошуках кролячого комфорту. Кольори, форми, лічба до десяти, назви тварин англійською мовою — ось які тут гарні та змістовні пригоди.
 
Фуагре і Жозефіна. Секрет імператора
Максим Долинний, «Віват»
 
Знаменитому детективу Фуагре та його помічниці Жозефіні доручено розслідування крадіжки з паризького музею. Експонат дуже цінний тому, що завдяки йому можна розгадати секрет імператора Наполеона. Лабіринти, завдання, розкішні ілюстрації — все, що потрібно, аби дитина цікаво та з користю провела час.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage